پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شهردار دوگنبدان در توضیحی عجیب در مورد اقدام راننده این شهرداری در ریختن زباله جلوی درب ورودی اداره پلیس راهنمایی و رانندگی گفت که این راننده خسته بوده و اشتباها زباله ها را جلوی ساختمان پلیس خالی کرد! مظفری، رسما از پلیس عذرخواهی کرد.

به گزارش ریواس جنوب از گچساران، مسعود مظفری در گفتگو با فانوس زاگرس در واکنش به اقدام راننده این شهرداری در تخلیه بار زباله جلوی درب ورودی ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی[ اینجا بخوانید] اظهار داشت: راننده ماشين حمل زباله براثر خستگي ناشی از توقیف ۴ دستگاه خودرو و حمل زباله بصورت اشتباه مقداری از زباله های بکارگیری شده را در جلو درب راهنمایی و رانندگی تخلیه کرده است .

مسعود ظفري ابراز داشت: پس از آنكه امروز برای چهار خودروهاي حمل زباله ما مشکلی بوجود آمده بود راننده تنها خودرو حمل زباله نسبت به بارگیری زباله های حد فاصله ترمینال و راهنمایی و رانندگی اقدام نموده که بر اثر خستگی بصورت اشتباهی مقداری از زباله ها روبروی درب ورودی راهنمایی تخلیه شده که سریعا راننده متوجه اشتباه خود شده و از تخلیه کامل جلوگیری نموده است . كه با اين راننده برخورد خواهد شد و به مراجع قضايي معرفي خواهد شد.

شهردار دوگنبدان گفت:اینجاب رسما از فرماندهی نیروی انتظامی و فرماندهی راهنمایی و رانندگی و کلیه پرسنل خدوم نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی که همواره یار یاور مردم و شهرداری بودند بخاطر این حرکت راننده شهرداری عذر خواهی میکنیم.

انتهای پیام/ د