پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار چرام در بازدید معاون عمرانی استاندار گفت: طرح اصلاح پیچ‌های جاده جوخانه در مسیر یاسوج به چرام (جاده باغچه سادات) فعال بوده و پیمانکار این قول را داده که تا ۲۲ بهمن این طرح افتتاح شود.

به گرارش ریواس جنوب به نقل از فارس، ظهر امروز معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از مسئولان استانی و فرماندار چرام از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام این شهرستان بازدید کرد.

هادی فتاحی‌اصل در حاشیه بازدید از این پروژه‌ها، هدف از بازدید را سرکشی از پروژه‌ها و شناخت چارچوب شهرستان دانست و اظهار کرد: از این فرصت استفاده بهینه کرده و پروژه‌هایی که عمومی و مهم ، لازم و ضروری برای توسعه شهرستان بوده به ویژه پروژه راه‌ها که مهمترین طرح توسعه هر شهرستان هستند، مورد بررسی قرار گرفتند.

فرماندار چرام به پروژه‌های این شهرستان از جمله طرح‌های عمده سرفاریاب تا جوخانه اشاره کرد و گفت: طرح پیچ‌های جاده جوخانه فعال بوده و پیمانکار این قول را داده که تا ۲۲ بهمن این طرح افتتاح شود.

وی با بیان اینکه پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب سرفاریاب هم تا نیمه اول سال به اتمام می‌رسد، گفت: در تنگ پیرزال بحثی که بسیار اساسی و مهم بوده ۳ نقطه حادثه‌خیز است که در ایام شلوغ ۲ ماشین در کنار هم نمی‌توانند حرکت کنند و ترافیک سنگینی ایجاد می‌شود.

فتاحی‌اصل تصریح کرد: در این حوزه  سه تونل نیاز است تا وصل شود به جاده ملی که این کار در دست مطالعه است، اما یک کار اضطراری که در این رابطه بخواهد انجام گیرد احداث یک پل سیار کمکی به صورت موقت برای رفع مشکل ترافیک است.

این مسئول با اشاره به جاده چرام و دهدشت و مسقف شدن گلزار شهدا به ساختمان نیمه تمام فنی و حرفه‌ای نیز اشاره کرد و متذکر شد: این ساختمان که مساحت بسیاری نیز دارد چندین سال هست که با اعتبار بیت‌المال ساخته شده و بلاتکلیف مانده است.

فرماندار چرام، ساختمان کاردانش را برای چرام نیاز ضروری دانست و خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌ها و مدیرانی که ساختمان اداری نیاز دارند، تقاضای کتبی ارائه دهند تا روال قانونی طی شده و از این ساختمان‌ها به آنان واگذار شود که خودشان کار را انجام دهند.

انتهای پیام/ د