پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری شیراز از برگزاری پیاده‌ روی بزرگ خانوادگی به مناسبت عید مبعث و روز ارتش خبر داد.

ابراهیم گشتاسبی‌راد گفت: این پیاده‌روی خانوادگی روز جمعه ۲۴ فروردین ماه ساعت ۷ صبح از مقابل بیمارستان شهید چمران (واقع در بلوار شهید چمران) آغاز می ‌شود.

وی با تاکید بر اینکه سبک زندگی ورزش محور باید در جامعه توسعه و ترویج یابد، تاکید کرد: همایش های پیاده روی ازجمله ورزش های همگانی است که همواره مورد توجه شهروندان بوده و این امربارها با حضور چشمگیر آنها به اثبات رسیده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، هدف از برگزاری اینگونه برنامه ها را ترویج ورزش و تندرستی بین شهروندان و خانواده ها عنوان کرد و اظهار داشت: توانمندسازی افراد در فعالیت های اجتماعی، کاهش آسیب های اجتماعی و همکاری در حوزه مدیریت شهری از دیگر اهداف برگزاری پیاده روی های خانوادگی است.

وی با بیان اینکه مردم همواره از این برنامه ‌ها استقبال گسترده‌ ای دارند، خاطر نشان کرد: برگزاری برنامه ‌های ورزشی همگانی مانند پیاده ‌روی و کوهپیمایی که امکان حضور بیشتر شهروندان در این برنامه‌ها را فراهم می‌ کند سبب تقویت زیرساخت‌ های فرهنگی در راستای تحقق زندگی ورزش محور در جامعه و به دنبال آن افزایش سلامتی و تندرستی و نشاط شهروندان می ‌شود.

به گزارش ریواس جنوب، در برنامه پیاده‌روی ‌خانوادگی شیرازی‌ها، به قید قرعه جوایزی به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/ سحر محمدزاده