پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در حاشیه همایش ملی قلم، اقوام، آرامش یک گروه از کارگران شرکت نفت و یک فرد فعال در حوزه رسانه نسبت به اخراج خود از شرکت نفت گچساران، به علی مطهری مهمان ویژه این همایش اعتراض کردند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از نفت ساران، علی مطهری، در همایشی با عنوان  قلم اقوام آرامش که شهرستان گچساران میزبان آن بود ،با صدای اعتراض کارگران اخراجی حراست نفت این شهر در بیرون سالن همایش و صدای اعتراض یک روزنامه نگار نفتی در داخل سالن آزادی نفت مواجه می شود.

ایجاد اغتشاش و اختلال در مراسم ها و میتینگ ‌های شخصیت های  سیاسی   همواره  باعث افسوس واندوه است  ،اما  اتفاقی که عصر روز گذشته سالن آزادی نفت وگاز گچساران از بیرون وداخل شاهد آن بودیم تعجب رسانه های مستقل و غیر وابسته را بیش از مدعوین  دراین همایش به  خود جلب کرد.

در بیرون سالن کارگران مظلوم اخراجی نفت وگاز گچساران با برخورد لیدرهای منتسب به نماینده این شهر مورد تعرض قرار می گیرند و در سالن همایش صدای اعتراض وانزجار  روزنامه نگار نفتی از استبدا ودیکتاتوری جریان نوظهور تاج گردون در سیستم اداری وزارت نفت خاموش می شود.

نقطه قابل توجه این دو رخداد پوشش انتخابی و گزینشی رسانه های شهرستان گچساران در شرح کامل اتفاقات بیرون و داخل سالن آزادی نفت وگاز گچساران بود.

با نهایت تاسف هیچ یک از رسانه ها ی گچسارانی  به جز رسانه هایی که سوگند خداوند بر قلم را بر شرافت دنیوی خود ارجع دانسته اند جزئیات کامل این دو  اعتراض را در رسانه های  تحت اختیار خود منتشر ننمودند.

همچنین رضا مرادی که در حوزه رسانه فعالیت دارد متنی اعتراضی را پیرامون اخراج و فشار بر او در شرکت نفت منتشر کرده که متن آن در سایت نفت ساران قابل مشاهده است.

انتهای پیام/ د