پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

چند روز پس از سقوط تریلر در روستای جاورده به دره به دلیل عدم وجود گاردریل و تابلوهای راهنمایی،این بار سقوط خودروی پراید به پرتگاه بی حفاظ و نجات معجزه آسای راننده و خودرو در روستای دشت آزادی به وقوع پیوست.

به گزارش ریواس جنوب، ساعت ۸ دیشب یک دستگاه خودروی پراید از مسیر ارتباطی امامزاده نورالدین ع به روستای دشت آزادی، در نزدیکی این روستا از جاده منحرف و به قسمت شیب دار و پرتگاه بدون گاردریل و بی حفاظ سقوط کرد که خوشبختانه با خوش شانسی راننده و حضور به موقع مردم خودجوش و دهیار دشت آزادی در کوتاهترین زمان ممکن راننده و خودرو از سقوط به ته دره نجات پیدا کردند .
در این حادثه که همانند حادثه چند روز قبل روستای جاورده خبری از نیروهای امدادی نبود، با فداکاری مردم روستای دشت آزادی و حضور به موقع دهیار با استفاده از تراکتور دهیاری روستای دشت آزادی خودرو به بالا کشیده شد و حادثه ختم به خیر شد .

به گزارش ریواس جنوب،علاوه بر جاده اصلی محور دهدشت به قلعه‌رئیسی و دیشموک که مشکلات فراوانی دارند، جاده های روستایی بخش دیشموک و چاروسا هم جاده های کم عرض با پیچهای تند و فاقد هرگونه گاردریل و حفاظ می باشد که مسیر دشت آزادی به امامزاده نورالدین ع و مسیر روستای جاورده به الگن، مسافران و میمانان نوروزی زیادی هر ساله از روستاهای واقع در این مسیرها بازدید میکنند و از این دست از جاده ها هستند.
اهالی روستاها و بخش چاروسا خواهان توجه بیشتر مسئولین جهت رفع مشکلات این مشکلات ارتباطی هستند.
انتهای پیام/