پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

امام جمعه چاروسا اختلافات استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه بزرگ را به ضرر مردم خواند و برای آشتی آنان پیشنهاد داد که هر دو به محضر نماینده ولی فقیه بروند و فضای استان را برای خدمت به مردم آماده کنند؛ حجت‌الاسلام صلواتی عدل هاشمی را شایسته لقب “نماینده عام‌المنفعه” دانست و از استاندار خواست تا احترام او و مردم این حوزه را داشته باشد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از فارس، حجت‌الاسلام اسناعیل صلواتی در خطبه دوم نماز جمعه امروز، گریزی به اختلاف بین استاندار و نماینده کهگیلویه زد و با بیان اینکه دولت متعلق به همه مردم است و استاندار هم استاندار همه مردم استان است، گفت: لذا همه مردم و همه جریان‌ها می‌بایست از مواهب و کرامات و برکات دولت بهره‌مند شوند، در تقسیم غنائم انتخاباتی و مسئولیت می‌بایست حداقل معیارهای تعهد و تدین و توان کاری و مسئولیت‌پذیری و انقلابی‌بودن و ولایی‌بودن و استفاده از همه ظرفیت‌ها بچه‌های استان و شهرستان را مد نظر قرار داد.

امام جمعه قلعه‌رئیسی با بیان اینکه نماینده کهگیلویه لایق تعبیر عام المنفعه است، خواستار توجه و احترام گذاشتن به نماینده کهگیلویه و مردم حوزه انتخابیه‌اش از استاندار شد و بیان کرد: هم استاندار و هم نماینده کهگیلویه به زیارت نماینده معزز ولی فقیه در استان بروند و مسائل و اختلافات را در محضر ایشان حل کنند و فضای استان را برای خدمت فراهم کنند.

وی با بیان اینکه کش‌دادن این اختلافات دودش به چشم مردم می‌رود، گفت: منازعات را به میان مردم نکشانید، امید را به کهگیلویه بازگردانید، اینکه بگویید چون برای فلان شخص اعلامیه دادی حالا توقع انتصاب مدیران و افراد را داشته باشید این برخلاف اخلاق و مشی نظام و بی احترامی به مردم کهگیلویه است.

بخشدار جدید را حمایت می‌کنم اما در مقابل عملکرد او بی‌تفاوت نیستم

حجت‌الاسلام صلواتی مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی را نوکری و خدمت به مردم عنوان و ضمن تشکر از بخشدار قبلی چاروسا، برای بخشدار جدید آرزوی توفیق نمود.

وی خواستار حمایت مردم چاروسا از بخشدار جدید شد و با بیان اینکه این منطقه در گذشته قربانی سیاست‌های واهی شده بود، گفت: هم مردم و هم بنده هر مسئولی که برای پیشرفت این منطقه و برای حل مشکلات این منطقه اقدام نماید و برای تقویت آرمان‌های اسلام و انقلاب و امام و شهیدان و گفتمان ولایت تلاش کند او را حمایت خواهند کرد.

امام جمعه قلعه‌رئیسی در همین راستا ادامه داد: هر مسئولی هم که در جهت تضعیف آرمان‌ها و ارزش‌ها اقدام کند یا بی‌توجه باشد یا امورات دیگری برایش اولویت باشد ابتدا صبر می‌کنم دعا می‌کنم، ارتباط را بیشتر می‌کنم، تذکرات خصوصی می‌دهم از راه “مال” وارد می‌شوم، به مدیران بالادستی انتقال می‌دهم، اگر فایده نداشت این آغاز نقطه افتراق خواهد بود و لابد بنده در این گناه شریک نمی‌شوم.

انتهای پیام/ د