پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرمربی تیم فوتبال دختران نورآباد فارس پس از نایب قهرمانی در مسابقات نونهالان دختر کشور، صحبت‌های تلخی را از وضعیت این تیم مطرح کرد.

میترا خلفی- سرمربی تیم فوتبال دختران بانوان فارس

 به گزارش ریواس جنوب، میترا خلفی گفت: من تیم نورآباد را با یک دست لباس نایب قهرمان ایران کردم اما برای تسویه حساب با هتل محل اقامت بازیکنان تیم مجبور شدم سوئیچ ماشینم را گرو بگذارم.

این مربی جوان در گفتگو با ایرنا در این باره اظهار داشت: متأسفانه فردی که قرار بود مبلغی را به عنوان کمک هزینه تیم در اختیار رئیس هیات فوتبال نورآباد ممسنی قرار دهد، زمانی که می‌خواستم با هتل تسویه حساب کنم تلفن خود را از دسترس خارج کرد و برای تسویه حساب با هتل مجبور شدم سوئیچ ماشینم را به امانت گرو بگذارم.

وی ادامه داد: برای فوتبال استان‌ام آبروداری کردم و تیم را به سختی به لیگ برتر رساندم اما هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم در شهر و استان خودم اینقدر غریبه باشم.

خلفی اضافه کرد: سازمان لیگ فوتبال کشور هشت توپ برای میزبانی این رقابت‌ها به ما اختصاص داد اما مسابقات تمام شد و نمی‌دانم سرنوشت این توپ‌ها به کجا انجامید!

سرمربی تیم نورآباد فارس با اشاره به اینکه در همه جای دنیا رسم است که برای آشنایی بازیکنان، زمین محل برگزاری مسابقات را در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهند، تصریح کرد: به تیم ما که میزبان بود اجازه ندادند در زمین نورآباد تمرین کند و ما مجبور شدیم هر روز فاصله ۴۰ کیلومتری نورآباد تا نودان کازرون را برای تمرین طی کنیم.

خلفی افزود: ای کاش با این همه سختی که کشیدیم حداقل در شهرخودمان میزبان نبودیم.

این مربی فوتبال ادامه داد: برای حفظ آبروی استان فارس تمام حاشیه‌ها را با جان و دل خریدیم اما با آبروی من بازی کردند و هرگز آنها را نمی‌بخشم.

خلفی در عین حال از “طیبه رفیعی” و “خاتون طهمورثی” -مربیان تیم در مرحله نهایی- و همچنین “روح‌الله شریفی” مدیر شرکت سالار سازه اهورا فارس -حامی تیم- تشکر کرد.

***

گفتنی است مرحله نهایی رقابت‌های فوتبال برتر نونهالان کشور دوازدهم اردیبهشت ۹۷ در زمین شهید لشکری نورآباد ممسنی با قهرمانی سایپای مشهد پایان یافت و تیم‌های نورآباد ممسنی فارس و تیم تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش ریواس جنوب همچنین سه بازیکن به نام‌های ندا افتخاری، زهرا جوانمردی و فاطمه صفا راستگو از فارس به تیم ملی دعوت شده‌اند.

انتهای پیام/ سحر محمدزاده