پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

وجود گودال ها و چاله چوله های فراوان در اکثر جاده های استان کهگیلویه و بویراحمد همواره با گله و شکایت شهروندان همراه بوده است.

به گزارش ریواس جنوب؛ یکی از این چاله ها در یکی از میدان های پر تردد شهر دهدشت باعث تعجب و ناراحتی بسیاری از شهروندان شده است.

این چاله در میدان ۱۸۰ دستگاه دهدشت روزانه مهمان ناخوانده بسیاری از خودروها شده است.

این چاله به حدی گود است که رانندگان وقتی متوجه می شوند نهایت تلاش خود را برای فرار از این گودال چاه مانند می کنند که این اقدام فراری آنها هر لحظه احتمال به وجود آمدن تصادف شدید را ممکن می کند.

نکته جالب این است که اتفاقا این محدوده یکی از معدود مسیرهایی در شهر دهدشت است که حاشیه دارد ولی حاشیه این مسیر هم خاکی است و هنوز آسفالت نشده است و حتی لبه آخر آسفالت جاده اصلی هم پرتگاه به نسبت با ارتفاع تری دارد که زمینه تصادفات درون شهری را به وجود می آورد و یا اگر هم تصادفی رخ ندهد خسارت زیادی به خودروها وارد می کند.

شهروندان  انتظار دارند این گودال که ظاهرا عمری چهار ساله دارد و با شهرداران زیادی کار کرده به زودی پر و کار آن تکمیل گردد.

پر واضح است که این مشکل با کمترین اعتبار قابل حل است و حتی اگر اعتباری هم نباشد با مقداری گل و خاک ولی با تدبیر قابل حل است.