پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تبریک به دوست عزیزم، مهندس افشانی که مزد پاکدستی،تلاش و سخت کوشی خود را با رای شورای شهر تهران گرفت.

غلامرضا تاجگردون،نماینده مردم شریف گچساران و باشت

برادر گرامی جناب آقای مهندس افشانی
با سلام و احترام
توفیق تداوم خدمت موثر حضرتعالی در دولت تدبیر و امید و این بار در مسند شهردار تهران به عنوان قلب ایران و از کلان شهرهای جهان موجب خرسندی و سرور اینجانب گردید این حسن انتخاب را تبریک گفته و امیدوارم که شان والای علمی و تجربه موفق اجرایی و توان مدیریتی حضرتعالی و بهره بردن از تمام ظرفیتهای کشور موجب پیشرفت بیش ار پیش این آب و خاک باشد.
آرزوی توفیق و سلامتی شما را از خداوند منان خواستارم
با احترام

سهراب بنام، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد

 

جناب آقای مهندس افشانی
دوست عزیز، فرهیخته و نجیب
با اهدای سلام و تحیت
حسن انتخاب جنابعالی را به عنوان شهردار تهران پایتخت کشور ایران صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
این اقدام ارزنده اعضای محترم شورای شهر تهران را گرامی می داریم که سوابق اجرایی ارزشمند و استقلال اندیشه زلال جنابعالی را پاس داشتند و این فرصت را برای یک انتخاب نیکو مغتنم شمردند.
امیدوارم که همچون گذشته با استعانت از درگاه باریتعالی و به مدد رویکرد نجیبانه و درایت خردمندانه شما شاهد ایفای نقشی موثر و ماندگار در این مسولیت سنگین باشیم.
با تقدیم احترام

دکتر رضا چمن
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

محقق اتاق روابط:
🔹 در پی انتخاب مهندس محمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران پایتخت ایران اسلامی، جبار کیانی پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج طی پیامی این انتخاب را تبریک گفت.

برادر ارجمند جناب آقای مهندس محمدعلی افشانی
با اهدای سلام و تحیات

حسن انتخاب حضرتعالی به عنوان شهردار تهران که در یک اجماع و اتفاق نظر حداکثری اعضای شورای شهر تهران حاصل شد را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

اطمینان دارم با حضور شما به عنوان شهردار تهران که برگرفته از جایگاه علمی، تجربه موفق اجرایی و توان مدیریتی حضرتعالی بوده است، شاهد پیشرفت و توسعه همه جانبه پایتخت ایران اسلامی خواهیم بود.

از درگاه حضرت حق عزت، سربلندی و توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران محترمتان در امور محوله و خدمت به مردم شریف شهر تهران را آرزو دارم.

جبار کیانی پور
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج

پیام تبریک سردار عدل هاشمی پور در پی انتصاب مهندس سید محمد علی افشانی به سمت شهردار تهران

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای مهندس سید محمد علی افشانی

انتخاب شایسته حضرتعالی به سمت شهردار تهران بزرگ، به یقین نشأت گرفته از حسن تعهد، سابقه ی درخشان و تجارب ارزشمند کلان مدیریتی در سطوح و ادوار مختلف و اثبات کارآمدی ، دانایی، توانایی و تخصص حضرتعالی است.

در کمال مسّرت و مباهات، مسئولیت خطیر شهردار پایتخت ایران اسلامی را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

از خداوند بزرگ، عزت ، سربلندی و توفیقات روز افزون آن برادر فرهیخته را در سنگر جدید خدمتگزاری، تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت دارم. رجاء واثق دارم که به فضل الهی توسعه امور شهری و خدمات گسترده به کلان شهرتهران، تحت مدیریت جنابعالی محقق خواهد شد.

جا دارد از اعضای محترم شورای شهر تهران به خاطر این انتخاب و انتصاب مدبرانه نهایت تقدیر و سپاسگزاری را داشته باشم.

قطعا این مهم، برگ زرینی بر افتخارات خطه جنوب و قوم اصیل لر می باشد.

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

 

جناب آقای مهندس افشانی
انتخاب شایسته وقاطع جنابعالی به سمت (شهردار تهران )بعنوان ام القرای اسلامی را که بیانگر کارآمدی و سوابق ارزشمند شما در عرصه های مختلف مدیریتی کلان کشور است ،صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
یقینا تخصص وتجارب آن برادر بزرگوار در زمینه ارایه خدمات گسترده تر به هموطنان فرهیخته و فهیم شهر تهران را فراهم خواهد نمود.
مزید توفیقات و تاییدات روز افزون شما را برای خدمتگزاری بیشتر ،اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج)و مقام معظم رهبری از درگاه ذات اقدس پروردگار متعال آرزومندم .

لطف الله مسعودی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر توانا،برادر ارجمند
جناب آقای دکتر سید محمد علی افشانی
بی شک انتصاب به مدیریت کلان شهر پایتخت،حکایت از توان بالای مدیریت و تعامل حضرتعالی دارد.
هرچند اشتغال به مدیریت شهری چون تهران در پی قریب به دو دهه که بخاطر عدم نظارت کافی آلوده به انواع مفاسد مالی است،کاری است بس دشوار.لکن با قاطعیت و شفافیتی که در شما سراغ داریم،رجاء واثق داریم مردی برخاسته از دیار مردان نیکو و پاکدست که در سرزمین وکیل الرعایا تجربه استانداری را با سربلندی پشت سر نهاد،این بار با کارنامه ای قابل قبول دعای خیر مردم شریف تهران را با خود همراه نماید.
اعضای شورای اسلامی شهر دهدشت

بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را در سمت شهردار تهران،تبریک عرض نموده و امید است حضور حضرتعالی، بعنوان یکی از فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد باعث رونق و توسعه بیشتر پایتخت ایران شود.
قطعا این انتخاب، برگ زرینی بر افتخارات قوم اصیل لر و استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.
از خداوند متعال، عزت و موفقیت روز افزون را برای شما در مسولیت جدید مسئلت دارم. و امیدواریم با توجه به سوابق ارزشمند و درخشان شما در امور شهری،شاهد پیشرفت و آبادانی شهر تهران شویم.
     فیض الله آبرود
شهردار قلعه ریسی

جناب اقای مهندس افشانی شهردارمحترم تهران دامت توفیقاته،
سلام علیکم حسن انتخاب ان برادر فرهیخته وتوانمند اجرایی وسیاسی بارای اکثریت قاطع شورای شهر تهران موجب سرفرازی فرزندان غیور زاگرس واصلاح طلبان شد وفرصت خدمت به مردم فهیم تهران در گرو اراده جامع نگری واستفاده از نیروهای باتجربه در مدیریت کلان پایتخت است که با صلابت واراده پایدار حضرتعالی محقق است راصمیمانه تبریک عرض مینمایم وارزوی موفقیت را از اجداد طاهرین علیهم السلام مسالت دارم.

ارادتمند سید محمد مهدی میرسالاری.تهران 

به روز می شود….