پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

پیمانکار پروژه تعریض و بازسازی بخشی از محور قلعه‌رئیسی به دهدشت در جریان بازدید معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به او قول داد تا هفته دولت این پروژه را تحویل مردم دهد.

به گزارش ریواس جنوب از چاروسا، مسیر قلعه‌رئیسی به دهدشت یکی از محورهای ناامن کهگیلویه و بویراحمد است که در سال‌های اخیر با اعتبارات قطره‌چکانی در حال اصلاح است.

عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندری کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از این پروژه گفت که مردم در تکمیل و اصلاح مسیر قلعه‌رئیسی به دهدشت مطالبه دارند که انتظار می‌رود هر چه زودتر این پروژه تمام شود.

وی از قول پیمانکار این پروژه برای تکمیل آن در هفته دولت خبر داد و افزود: راه و شهرسازی با تزریق به موقع اعتبارات در اتمام این پروژه همکاری کند.

ولی‌الله شکوهی، پیمانکار این پروژه نیز با اشاره به مشکلات اعتباری این محور گفت: با این وجود در هفته دولت این قطعه از جاده را تحویل مردم می‌دهیم.

او با قدردانی از معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: پیگیری‌های عمرانی آقای فیلی و تلاش‌های او انگیزه‌ای برای کار و تلاش پیمانکاران با وجود مشکلات اعتباری پروژه‌ها است.

شکوهی، حمایت‌ها و نگاه ویژه حوزه عمرانی به مناطق محروم را فرصتی برای توسعه این مناطق  دانست.

انتهای پیام/ک-ب