پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس ستاد بزرگداشت هفته روابط عمومی فارس از اجرای برنامه‌هایی در بزرگداشت هفته روابط عمومی، خبر داد.

مسعود عطایی‌نژاد- رييس انجمن روابط عمومي فارس

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از ایسنا، مسعود عطایی‌نژاد در جمع خبرنگاران گفت: برنامه‌های هفته روابط عمومی از ۲۷ اردیبهشت لغایت ۲ خرداد در استان فارس اجرا می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری موفق پنج دوره برنامه‌های گرامی‌داشت هفته‌ی روابط عمومی، گفت: امسال ششمین سال از بزرگداشت هفته‌ی روابط عمومی را با در نظر گرفتن نقش روابط‌ عمومی‌ها در ارایه راهکارهای نظری و عملی در حل برخی از مشکلات و معضلات روز کشور، برگزار خواهیم کرد.

عطایی‌نژاد گفت: با این هدف، بعد از تبادل نظر با اعضای سیاست‌گذاری شورای روابط عمومی، شعار هفته‌ی روابط عمومی امسال ” روابط‌عمومی؛ تفاهم، تعامل، مسؤولیت اجتماعی” تعیین و برنامه‌ها و نام‌گذاری ایام هفته نیز بر این اساس انجام شد.

او گفت: روزهای هفته‌ی روابط عمومی به ترتیب، ۲۷ اردیبهشت، روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری، کالای ایرانی، ۲۸ اردیبهشت روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری–آب، ۲۹ اردیبهشت‌ روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – محیط‌زیست، ۳۰ اردیبهشت‌ روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – شبکه‌های اجتماعی، ۳۱ اردیبهشت‌ روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – سلامت، اول خرداد روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – کتاب‌ و کتابخوانی و دوم خرداد روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – ارتباطات نامگذاری شده است.

عطایی‌نژاد ادامه داد: با توجه به عناوین پیش‌بینی شده برای هفته روابط عمومی، دیدار با کارآفرینان استان، بازدید از مدرسه طبیعت ژاهو، چهارمین نشست روابط عمومی و رسانه، بازدید از آکادمی تیراندازی قهرمان جهان و قدردانی از ساره جوانمردی، بازدید از مرکز اسنادملی و خوانش کتاب روابط عمومی چیست؟، برگزاری میزگرد تخصصی روابط عمومی و دیدار با مقام‌های استانی و خانواده شهدا، پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/ سجاد بنام