پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

قطع شدن شبکه های تلفن همراه در مناطق چاروسا و دیشموک داد مشترکین را در آورده است.

به گزارش ریواس جنوب، سریال قطع شدن شبکه های تلفن همراه و ثابت در مناطق چاروسا و دیشموک سال هاست که ادامه دارد و گویا عزمی هم برای پایان دادن و یا حداقل توضیح علت قطع شدن شبکه های مخابراتی نیست.
در هفته گذشته حدودا ۷۲ ساعت شبکه های تلفن همراه و تلفن ثابت و به تبعیت آن اینترنت در دو بخش چاروسا و دیشموک با اختلال مواجهه بود که در این مدت حدود‌ یک شبانه روز به طور کامل هیچگونه ارتباطی در این دو بخش در روزی که به نام روز ملی ارتباطات نام داشت امکان پذیر نبود.
گفته می شود بریده شدن فیبر نوری که در مسیر کار کردن کارگرهای شرکت گاز بوده عامل قطع شدن خطوط ارتباطی شده و باید پرسید که این کار فیبر نوری چیست و بالاخره قرار است کی تمام می شود که سال هاست هرگونه قطعی را ساخت و ساز روی فیبر نوری اعلام می کنند.
البته از عدم عذرخواهی مسولان مرتبط از مردم که بگذریم، بدتر آنست که هیچ وقت مدیر مخابرات شهرستان کهگیلویه که اعتراضات زیاد مردمی متوجه وی است به خود اجازه نداد بصورت رسمی و روشن علت این قطعی های مکرر سالیان اخیر را به مردم توضیح دهد تا با توضیحات رسمی راه را برای رواج هرگونه شایعه ای ببندند.
مشکلات آنتن دهی در کل استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد و موضوعی عمومی است اما احتمال می‌رود مدیرعامل مخابرات استان از چنین شرایطی آن هم به صورت همیشگی در این دو منطقه به دلیل ندادن اطلاعات صحیح از طرف مدیران خود در شهرستان بی خبر باشد وگرنه تدبیری اندیشیده می شد.
در این بین برخورد سرد و غیر مسولانه ی مدیر مخابرات کهگیلویه تماس های مکرر مشترکین را در سال های اخیر با این پایگاه خبری در پی داشته است؛ آنگونه که یکی از مشترکین می گفت در تماس های تلفنی هیچگونه پاسخی دریافت نکردیم و جناب آقای نیکدار جمال می گفت حضورا مراجعه کنید و وقتی وقت و هزینه زیادی را برای سفر به دهدشت را صرف کردیم و به اتاق او رفتیم وقتی فهمید ما از کجا آمده ایم و مشکلاتمان چیست حتی سر خود را از گوشی خود هم بیرون نیاورده است، موضوعی که هنگام مراجعه خبرنگار ریواس جنوب به همراه یکی از مدیران شهرستانی برای پیگیری مشکلات مردم هم به عینه مشاهده شده بود.
مدیرعامل مخابرات استان باید نظارت بیشتری بر رفتار زیرمجموعه خود داشته باشد و در نظر بگیرد که هر گونه سهل انگاری از طرف مدیرانش در شهرستان ها و مناطق کل خدمات انجام شده را در چهره مردم مخدوش می سازد.