پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد باز هم دست به تغییر ترکیب مدیریتی خود زد و امین‌الله بابویی ۳۵ ساله را معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این دانشگاه کرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، رحیم استوار که مدت اندکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بود و در ابتدای مسئولیت اورنگ ایلامی و با حکم او به این سمت رسیده بود، خیلی زود از ترکیب مدیریتی این دانشگاه خارج شد تا جوان‌ترین مدیر سنوات وزارت بهداشت در این مسئولیت مهم، جای او را بگیرد.

امین‌الله بابویی ۳۵ سال دارد و مورد حمایت غلام‌رضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی است؛ او که از جوانان شایسته این استان است پیش از این معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی را عهده‌دار بود و اینک یک مسئولیت مهم‌تر به او واگذار شده تا با اعتمادی که به او شده، مسیر پیشرفت را به سرعت طی کند.

بابویی، معاونت اجتماعی را که به تازگی تأسیس شده بود را با کمک رسانه‌ها به یک معاونت پویا و فعال تبدیل کرد و همین هم در ارتقای او مؤثر بود.

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، شخص دوم دانشگاه علوم پزشکی محسوب می‌شود.

رحیم استوار که باز هم مورد حمایت تاجگردون بوده، در مدت اندکی که این مسئولیت را بر عهده داشت، نتوانست در حد و اندازه شعارها و انتظارات از او ظاهر شود؛ استخدام‌های اخیر دانشگاه علوم پزشکی و بی‌تدبیری‌ها در برگزاری آزمون استخدامی بیشترین فشارها را به ایلامی و شخص استوار وارد کرد و ایلامی با این تغییر که البته پشت‌پرده‌های دیگری هم دارد، سعی کرده فشارها را کم کند و روزهای بیشتری بر صندلی ریاست دانشگاه عریض و طویل علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بنشیند.

انتهای پیام/ک-ب