پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با ارزيابي جایگاه های الکترونیکی دفاتر فن آوری اطلاعات و آمار شرکت های زیر مجموعه توانیر در سال ۱۳۹۶ شركت برق منطقه اي فارس در بين برق هاي منطقه اي سراسر کشور، رتبه اول را از آن خود كرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس، مدير دفتر فن آوري ارتباطات و مديريت اطلاعات این شرکت گفت: نتایج ارزیابی حاصله براساس معیارهای ابلاغی، با بررسی و تعیین امتیاز شاخص های مورد نظر بدست آمده است که  شركت برق منطقه اي فارس در بين شركت هاي برق منطقه اي سراسر كشور به عنوان رتبه برتر شناخته شد.

مهندس محب با تقدیر از تمامي همكاراني كه به نوعي در اين ارزيابي مشاركت داشتند، اظهار اميدواري كرد كه در سالهاي آتي نيز ضمن حفظ موقعيت موجود بتوانيم به دستاوردهاي عالي تري دست يابيم.

گزارش ارسالي حاكي از اين است كه بدنبال كسب رتبه اول برق فارس، با ارسال نامه اي از طرف مهندس غلامرضا رجبي مدير كل دفتر فنآوري اطلاعات، ارتباطات و آمار شركت توانير، از مجموعه برق فارس تقدير و تشكر به عمل آمده است.

به گزارش ریواس جنوب، شرکت برق منطقه‌ای فارس از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت توانیر است که مسئولیت تامین و انتقال انرژي الکتريکي مطمئن و موردنياز مشتركين خود را در سطح دو استان فارس و بوشهر، بر عهده دارد.

انتهای پیام/ سحر محمدزاده