پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس گفت: با پیگیری‌های انجام شده وزارت نفت ۶ میلیارد تومان برای جاده ارتباطی تنگ چویل با هدف اتصال باغملک استان خوزستان و دیشموک کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داد.

به گزارش ریواس جنوب،عدل هاشمی‌پور اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده و به دستور مسئولان ارشد وزارت نفت ۶ میلیارد تومان برای پروژه جاده ارتباطی باغملک استان خوزستان به دیشموک کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.
وی از اخذ مجوز پذیرش سهمیه بومی داوطلبان شهرستان بهمئی در آزمون استخدامی پتروشیمی بیدبلند خبر داد و افزود: داشتن این سهیمه برای جوانان این دیار با وجود ۸۰ حلقه چاه نفتی در بهمئی و فارغ التحصیلان دانشگاهی قانونی و حق مردم این دیار است.
هاشمی‌پور با اشاره به ضرورت نگاه ویژه وزارت نفت به مسکلات موجود در شهرستان بهمئی ابراز کرد: فقر و محرومیت در شهرستانی با ۸۰ حلقه چاه نفتی زیبنده نیست و باید متولیان امر برای رفع کاستی‌ها و تحقق خواسته‌های به‌حق مردم تلاش کنند.
نماینده مردم  در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشستی که با وزیر آموزش و پرورش داشتم ۳۰۰ میلیون تومان برای تجهیز درمانگاه فرهنگیان دهدشت اختصاص یافت و مقرر شد خوابگاه شبانه روزی چاروسا و مدرسه دم تنگ لنده تکمیل و ۱۰ دستگاه کانس نیز برای روستاهی فاقد مدرسه در کهگیلویه بزرگ تامین شود.