پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بالاخره و بعد از ۱۵ سال، فاز نخست پل سوم بشار آماده استفاده شد تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مدت ۹ ماهی که به این استان آمده، مزد نخستین سماجت‌هایش در اتمام این پروژه فرسایشی را بگیرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در آستانه عید فطر در استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از پروژه‌های قدیمی و ضروری در این استان به زیر بار ترافیک رفت.

پل سوم بشار که از سال ۸۱ عملیات اجرایی آن آغاز شده تا حدود ۸ ماه پیش امیدی به اتمام آن به این زودی‌ها نبود اما استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد آن را یکی از اولویت‌های شهر یاسوج قرار داد و با مأمور کردن معاون عمرانی‌اش شاید هفته‌ای نبوده که عملیات ساخت این پروژه مورد بازدید قرار نگیرد.

تزریق اعتبارات به این پروژه در هشت ماه گذشته نزدیک به دو برابر کل دوره برنامه پنج‌ساله توسعه بوده که نشانی ازاهتمام احمدی و تیمش به تحویل این پروژه به مردم بوده است.

در این مدت، حسن نوروزی به خوبی با سیاست‌های استاندار همراه شد و نتیجه آن تخصیص حدود ۹ میلیارد تومان اعتبار به پل سوم بشار شد و در آستانه عید فطر شاهد هستیم که یکی از گره‌های ترافیکی این استان باز شده و ترافیک مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد روان‌تر شود.

حدود یک ماه پیش، استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اعلام رضایت از پیشرفت این پروژه قول داده بود که فاز نخست این پل (مسیر رفت) در روز عید فطر به بهره‌برداری برسد که امروز شاهد تحقق این وعده و شروع تردد خودروها از این پل روی رودخانه بشارو ارتباط با بخش سررود جنوبی هستیم.

انتهای پیام/ ک-ب