پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس شبکه بهداشتی درمانی کوار با همراهی معاونان بهداشت، درمان، مسوول فوریت های پزشکی ۱۱۵ و اعضای دانشکده علمی کاربردی کوار با فرماندار جدید این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش “وب دا” در شیراز، “اشکان کاظمی” سرپرست فرمانداری کوار با تقدیر از خدمات دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شبکه بهداشتی درمانی کوار، گفت: با توجه به وجود موانع و محدودیت‌ها، کارهای بزرگ و باکیفیتی در ارایه خدمات در حوزه سلامت شهر کوار، انجام شده است.

رییس شبکه بهداشتی درمانی کوار نیز در این دیدار، گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان کوار توانسته رضایت مردم را در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به دست آورد و در همین راستا، تلاش می کنیم با اجرای مطلوب این تدابیر دغدغه های درمانی مردم کمتر شده و ارایه خدمت بهتر به آنان را شاهد باشیم.

“سید علی شمس نیا” با اشاره به بهبود شاخص های بهداشتی و درمانی شهرستان کوار در یک سال گذشته، افزود: تکمیل پروژه های بهداشتی و درمانی بیمارستان کوار و تجهیز این بیمارستان، برگ زرینی از خدمات دولت در شهرستان کوار بوده است و با وجود برخی کمبودها، خدمات بسیار خوبی ارایه می شود.

او اضافه کرد: خدمت به مردم شهرستان کوار موجب افتخار است و در راه ارایه خدمات مطلوب به مردم، تلاش می کنیم.

رییس شبکه بهداشتی درمان کوار در ادامه، گزارشی از خدمات ارایه شده در عرصه های بهداشت و درمان در سطح شهرستان کوار ارایه و همکاری مسوولان شهرستان کوار در زمینه های بهداشت، درمان و پژوهش را خواستار شد.