پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بالگرد اورژانس هوایی شیراز برای سومین بار در سال جاری، برای نجات جان یک بانوی ۷۹ ساله فراشبندی در بیمارستان این شهرستان بر زمین نشست.

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر بیمارستان امام هادی (ع) فراشبند، گفت: این بانوی ۷۹ ساله‌ به دلیل مشکلات قلبی و تنفسی به بیمارستان امام هادی(ع) فراشبند مراجعه کرده بود که در زمان ورود به بیمارستان، دچار ایست قلبی و تنفسی شد.

فخرالدین سیمکانی” افزود: بی درنگ اقدامات احیای پیشرفته با حضور تیم پزشکی بیمارستان انجام شد و علایم حیاتی بیمار، بازگشت.

او ادامه داد: با توجه به بروز ایست قلبی، خونریزی شدید معده و همچنین شرایط خاص بیمار و نیاز فوری به اقدامات تخصصی و بستری در مرکز درمانی مجهز، از بالگرد اورژانس هوایی فارس برای انتقال و اعزام این بیمار درخواست کمک شد که در مدت زمان کوتاهی، بالگرد اورژانس هوایی شیراز در بیمارستان امام هادی(ع) فراشبند بر زمین نشست.

مدیر بیمارستان امام هادی(ع) فراشبند، یادآور شد: بر اساس آخرین گزارش ها، این بیمار در بخش مراقبت‌ های ویژه بیمارستان شهید دکتر فقیهی و با علائم حیاتی تثبیت شده، تحت مراقبت قرار دارد و حال او رو به بهبودی است.

انتهای پیام/ سجاد بنام