پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت ۲۰ درصدی پروژه تصفیه خانه اضطراری شهر یاسوج خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان صبح امروز در باید از پروژه تصفیه خانه اضطرای آب شهر یاسوج اظهار کرد: اجرای این پروژه نقش بسزایی در تامین و تقویت آب شرب مناطق جنوب و شرق شهر یاسوج خواهد داشت.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این پروژه با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست عنوان کرد: این پروژه از محل سفر رئیس جمهوری نیز ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب دارد.
وی با اشاره به اینکه این پروژه تاکنون بیش از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، یادآور شد: حدود ۹۵ درصد حجم عملیات بتن ریزی مربوط به حوض پیش ته‌نشینی، پی سوله، مخازن فیتر شنی و پی سوله کلروفریک این تصفیخه خانه اجرا شده است.
وی با بیان اهمیت اجرای این طرح تصریح کرد: جا دارد که اعتبارت لازم برای تسریع در روند اجرای این طرح تخصیص داده شود.
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با تکمیل و راه‌اندازی تصفیه‌خانه اضطراری آب شهر یاسوج در فاز اول ۲۰۰ لیتر بر ثانیه و در فاز نهایی ۳۰۰ لیتر بر ثانیه آب از رودخانه بشار وارد شبکه توزیع آب شهر یاسوج خواهد شد.

انتهای پیام/د