پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گله‌مندی و نارضایتی کشاورزان را از چندین ماه بلاتکلیفی در انتخاب رئیس این سازمان را به گوش استاندار رساند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، حجت‌الاسلام حبیب‌الله زمانی در نشست سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به سالروز تشکیل جهاد سازندگی به دستور امام راحل (ره) و گرامی‌داشت یاد و خاطره جهادگران، ابراز داشت: جریان انقلاب سرعت گرفته و در این مسیر کوچکترین غفلتی، هزینه سنگینی دارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش با بیان اینکه کارهای این سازمان انجام می‌شود، خطاب به علی‌محمد احمدی – استاندار- تصریح کرد: کشاورزان سلام ساده‌ای خدمت شما دارند اما حقیقتا گله‌مند هستند؛ مردم بیش از ۷ ماه است بلاتکلیف هستند و منتظر تدبیر شما هستند.

حجت‌الاسلام زمانی افزود: شفاف به مردم بگویید چرا انتخاب یک مدیر این همه زمان می‌برد؟ مدیر در این استان نداریم یا سیاسیون نمی‌گذارند؟

با سرپرستی نمی‌شود، جهاد کشاورزی را اداره کرد؛ لذا خواهش ما و همه کشاورزان و دست‌اندرکاران این بخش انتصاب مدیر و صدور حکم ریاست این سازمان است.

انتهای پیام/ک-ب