پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دشمنان ایران اسلامی از ماه‌ها قبل، پروژه چهلم انقلاب اسلامی را شروع کردند تا جمهوری اسلامی ایران قبل از آنکه پیروزی چهلمین سالگرد خود را جشن بگیرد، تغییر کند؛ در کهگیلویه و بویراحمد شورای سیاست‌گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست آیت‌الله ملک‌حسینی شکل گرفت تا به سهم خود جلوی این اتفاق گرفته شود و ریشه‌های انقلاب بیش از گذشته در دل‌های جوانان نسل جدید دوانیده شود.

آیت‌الله ملک‌حسینی: فکر نکنید که یک شورای جدید، یک کنگره جدید یک تشکیلات جدید درست شده و باید بودجه بیاید و این حرف‌ها؛ هرکس هر ظرفیتی دارد هر توانی دارد به کار بگیرد و منتظر پول نمانید.

آیت‌الله ملک‌حسینی: در یک کلام انقلابی که بر گردن همه ما حق دارد مورد سؤال قرار گرفته است.

ستار هدایت‌خواه: دیر شروع کردیم، دشمن سال‌ها شروع کرده و ماها سهل‌انگاری کردیم.

ستار هدایت‌خواه: چهره رضاشاه را زشت نشان ندادیم، امروز برای جوانان اسطوره شده است.

غلام‌محمد زارعی: فکر می‌کردیم اگر دوتا پرچم جلوی ادارات بزنیم و دوتا افتتاح کنیم، برای حفظ انقلاب و جشن پیروزی آن کافی است!

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: هر کس که به هر دلیلی و به هر طریقی، دولت را تضعیف کند و چوب لای چرخ آن بگذارد، از رهبری جلوتر زده و به دشمن خدمت کرده است؛ همه ما در یک کشتی هستیم و دولت و سایر قوا با هم غرق می‌شوند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: همه ما روی این فکر کنیم که در دهه چهارم انقلاب چگونه نشاط بیشتری برای مردم ایجاد کنیم؛ شما ببینید یک مسابقه فوتبال چگونه روح مردم را شاد کرده و شور اجتماعی درست می‌کند؛ کاری کنیم مثل سال‌های اول، جامعه سرزنده و بانشاط داشته باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: در بیان دستاوردها به مردم کوتاهی کردیم؛ توفیقات و خدمات را باید صادقانه به مردم بگوییم؛ بهترین ابزار برای ما رسانه‌ها و فضای مجازی هستند که دشمن این بستر را برای ما فراهم کرده است لذا باید برویم سراغ تولید محتوا؛ دشمن برنامه‌ریزی دقیقی کرده و در این مسیر، هزینه هم می‌کندوازابزارهای رسانه‌های ، شبکه‌های اجتماعی و تکنولوژی‌ها بهره می‌برد.

هادی زارع‌پور: اربعین و عدد چهل در آموزه‌های دینی ما بدون مبنا نیست؛ انقلاب ما ناخالصی‌های خود را کنار گذاشته است.

حجت‌الاسلام خاضع: دشمن می‌خواهد ما جشن چهلمین سال پیروزی خود را نگیریم و در این زمینه برنامه هم دارند.

حجت‌الاسلام خاضع: شعار محوری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه ” افتخار به گذشته، امید به آینده” است.

 

فایل‌های صوتی

 

انتهای پیام/ بنام-ک