پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری فارس با همراهی تعدادی از مسؤولان از روند پیشرفت پروژه احداث پست ۲۳۰ کیلوولت دانشگاه و تونل انتقال توان کابل‌های ۶۶ کیلوولت خروجی بازدید کرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس، عنایت‌اله رحیمی معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری فارس با همراهی عبدالعزیز کریمی مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس، مرادی مدیرعامل سازمان قطار شهری و اعضای شورای فنی استان، از روند پیشرفت پروژه احداث پست ۲۳۰ کیلوولت دانشگاه و تونل انتقال توان جهت عبور کابل‌های ۶۶ کیلوولت بازدید کردند.

این پروژه در راستای تامین برق قطار شهری و پایداری شبکه برق شهر شیراز در حال احداث است.

در این بازدید مهندسین مشاور و مجریان پروژه به تفصیل روند پیشرفت و مراحل عملیات اجرایی و مشکلات مربوطه را بیان داشتند و مسؤولین مربوطه نیز نقطه‌نظرات و راهکارهای اجرایی خود را به منظور تسریع در اجرای پروژه ارائه کردند.

گفتنی است در سال گذشته  فاز اول برق رسانی پروژه احداث خطوط کابلی از پست ۲۳۰ کیلوولت دانشگاه شیراز تا میدان نمازی، به منظور تامين انرژي الکتريکي مورد نياز قطار شهري، همچنین افزايش قابليت اطمينان و پايداري شبکه شهر شيراز، با مشارکت سازمان قطار شهری به اتمام رسيد و مراحل بعدی نیز در دست اقدام است.

انتهای پیام/ سحر محمدزاده