پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با کمک ۵۰ میلیون تومانی نیکوکار زرقانی، دستگاه دیجیتال رادیولوژی (CR) برای بیمارستان امام حسن عسکری(ع) زرقان خریداری می‌شود.

سرپرست بیمارستان امام حسن عسکری(ع) زرقان با اعلام این خبر، گفت: «حسن خواجه» با بازدید از بیمارستان زرقان، با امضای توافقنامه‌ای برای اهدای کمک هزینه‌ خریداری دستگاه رادیولوژی دیجیتال، مبلغ پنجاه میلیون تومان به بیمارستان زرقان اهداکرد.

«داریوش نصیری» با اشاره به آنالوگ بودن دستگاه رادیولوژی موجود در بیمارستان زرقان و بالا بودن هزینه‌ تهیه‌ فیلم برای این دستگاه و پایین بودن کیفیت آن، افزود: طی بازدیدی که این نیکوکار عرصه سلامت از بیمارستان امام حسن عسکری(ع) زرقان داشت، مقرر شد تا با اهدای مبلغ پانصد میلیون ریال و مذاکره با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پیگیری‌های لازم برای خرید دستگاه رادیولوژی دیجیتال (CR) انجام شود.

او با تقدیر از عمل خداپسندانه این نیکوکار زرقانی، اعلام کرد: بیمارستان امام حسن عسکری(ع) زرقان برای خدمات رسانی بهتر به همشهریان، نیازمند کمک نیک اندیشان زرقانی در زمینه‌ خرید تجهیزات پزشکی، عمرانی و کمک به صندوق بیماران نیازمند است.

سرپرست بیمارستان امام حسن عسکری(ع) زرقان اعلام کرد: نیکوکاران سلامت می توانند با مراجعه به دفتر مدیریت بیمارستان به صورت حضوری، از اولویت‌های درمانی اطلاع پیدا کرده و زمینه‌ همکاری خود را در این اعمال خداپسندانه اعلام کنند./ منبع: «وب دا» شیراز

انتهای پیام/ سجاد بنام