پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

احسان دژمند در یادداشتی نوشته بود که گچساران چیزی جز بوی بد گریس و اعتیاد نداشت و گفت که قبل از غلام‌رضا تاجگردون جاده همان جاده و شهر همان شهر بود؛ محمد قاضی‌نیا در پاسخ به او نوشت شما سوراخ دعا را خوب پیدا کردید و می‌دانید که ملاک رفتن سر کار در مرام مریدتان، تملق و چاپلوسی است؛ اوبه برخی خدمات قبل از دوره نمایندگی تاجگردون اشاره‌ای کرد.

قاضی‌زاده در این یادداشت نوشت:

جناب آقای احسان دژمند باسلام، از آنجایی که خیلی مبتدیانه نوشته اید به راحتی می توان دریافت که چرا اینگونه قلم زده اید ولی نمی توان پذیرفت ‌که با چه رویی و چگونه خود را قانع کرده ای که بنویسی و تبعات آن را بپذیری و در چشمان کسانی که تو را می شناسند و این مرقومه را خوانده اند نگاه کنی.

براستی با کسی که سد کوثر، سد چم شیر، آبرسانی به دشت لیشتر، شروع آبرسانی به دشت امام زاده جعفر، فرودگاه گچساران، دانشکده نفت، بیمارستان ۹۶ تختخوابی بی بی حکیمه، بیمارستان ۶۴ تختخواب شرکت، زیر گذر، مجموعه ورزشی شهید افراز در کارکنان، مجموعه ورزشی درخشان در پانصد دستگاه، هدایت آبهای سطحی و فصلی صد و هشت دستگاه تا رادک، صعود تیم فوتبال برای اولین بار به لیگ دسته یک، شهر شدن باشت و همچنین حضور آقایان موسوی، شبرنگ، صامر مرادیان، محمد احمدیان، عین الله درخشان، ایاز آقایی، زینل زاده، زاهدی و… بعنوان مدیران کل و معاونین قبل از نماینده فعلی را ندیده چه باید کرد؟

اینگونه که این روزها خوب می بینی نمی شود گفت خدای ناکرده، زبانم لال کور بوده ای، آری برادرم کسی را که خواب است می شود بیدار کرد ولی کسی که خود را بخواب زده است نه.

شما الحمدالله کور نیستی ولی چشمانت را بر بعضی حقایق بسته ای، مگر جنابت فکری به حال خودت کنی و از سرسپردگی به در آیی.

لذا اگر دیگران آبشار نیاگارا را هم سر راهت در ورودی گچساران بگذارند نمیبینی!!!!.

اما تصویر آقای پاکدل را استفاده کرده ای و عبارت خارج از ادب بکار برده ای که: عده ای از زیر زمین نمناک بیرون آمده اند! اگر نمیدانی که چه جانورانی از زیر زمین نمناک بیرون می آیند که بر نادان حرجی نیست، ولی اگر دانسته گفته ای که اولاً به اخلاق و ادب توصیه تان می کنم، ثانیاً بدانید ایشان از دانشگاه نفت آبادان (Abadan Institut of Technology) معروف به AIT که با (Michigan Institute of Technology) در آمریکا معروف به MIT، برابری می کند، فارغ التحصیل شده اند.

البته برای اصل مشکلتان که در انتهای مرقومه تان مطرح کرده اید، باید عرض کنم، سوراخ دعا را خوب پیدا کرده اید و متوجه شده اید که در نظام مریدتان (نماینده گچساران) ملاک رفتن سرکار، تملق و پاچه خواری است.

بله دوست خوبم شما مقصر نیستید مقصر همان مریدتان است که همه ملاکها و معیارها را برداشت و تملق و چابلوسی را جایگزین کرد، تا در این رفتار زشت امثال جنابعالی از هم سبقت گیرند.

محمد قاضی نیا ۱۵ تیر ۹۷

انتهای پیام/د