پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرمایه‌گذار مجتمع جهانگردی مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع آب این مجتمع و پاسخگو نبودن متولیان امر در شهر یاسوج سخن گفت که فرماندار بویراحمد نیز گفت: آقای قلندری به ما گفته است که آب تا پشت کنتور می‌آید و مشکل از تأسیسات داخلی است که اگر این حرف او صحت نداشته باشد با او برخورد می‌کنم؛ معاون عمرانی استاندار نیز از فرسوده بودن تأسیسات آب این مجتمع گفت و افزود که این تأسیسات مربوط به قبل از انقلاب هستند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از فارس، جعفری در نشست پیش از ظهر امروز کارگروه گردشگری اظهار کرد: گردشگران زیادی شب گذشته در هتل جهانگردی یاسوج با بی‌آبی شب را به صبح رساندند که فکری به حال این مشکل کنید.

وی عنوان کرد: با هر یک از مسؤولان مربوطه آب و فاضلاب که تماس گرفتیم حاضر  به پاسخگویی نبودند و می‌گویند به ما ربطی ندارد.

سرمایه‌گذار هتل جهانگردی یاسوج ادامه داد: سال گذشته همین معضل را داشتیم و اگر حل نشود می‌رویم آب می‌خریم، سال گذشته هم پول دادیم که آب بخریم اما به ما ندادند.

جعفری اضافه کرد: می‌توانیم از رودخانه آب بخریم اما برای سلامتی مسافران و گردشگران این کار را انجام نمی‌دهیم، از سرمایه‌گذار حمایت کنید و برای اینکه دستمان را بگیرید پایمان را نکشید.

در ادامه شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد گفت: با قلندری مدیر آب و فاضلاب شهری یاسوج تماس گرفتیم و مدعی شد آب تا کنتور وجود دارد اما به دلیل فرسودگی شبکه هتل جهانگردی، آب وارد شبکه نمی‌شود.

این مسؤول عنوان کرد: موضوع را بررسی و کارشناسی می‌کنیم و در صورتی که خلاف این موضوع ثابت شود با مسؤول آب و فاضلاب شهری یاسوج برخورد می‌کنیم.

سید یعقوب فرجی معاون بهره‌برداری آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: انشعابات هتل جهانگردی یاسوج متعلق به سال‌های قبل از پیروزی انقلاب است و با توجه به بالا بودن هتل جهانگردی نسبت به مخزن و شیب زیاد، آب باید پمپاژ شود.

عزیز فیلی معاون استانداری کهگیلویه و بویراحمد هم در خصوص آب هتل جهانگردی گفت: آبرسانی به این مجتمع گردشگری در سال ۵۲ صورت گرفته و فرسوده بودن دلیل اصلی قطع آب است.

وی عنوان کرد: فرمانداری بویراحمد در جهت رفع این مشکل اقدامات و پیگیری‌های لازم را داشته باشد.

انتهای پیام/د