پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس کمیته امداد قلعه رئیسی عملکرد این اداره را در سه ماهه نخست سال ۹۷ تشریح کرد.

به گزارش ریواس جنوب، ناصر ارغنده گفت: در ماه مبارک رمضان امسال با تدبیری که از طرف مدیرکل خدوم و دلسوز و توانمندصورت گرفته است، یکی از نیروهای کمیته امداد قلعه رئیسی جهت حامی یابی ایتام به تهران فرستاده شد که با تلاش شبانه روزی ایشان ۵۳ نفر حامی جهت ایتام و محسنین پیدا گردید و توانستیم با هماهنگی هایی که کردیم از خدمات آنان بهره ببریم.
وی افزود: برخورداری ۲۷۰کودک سوء تغذیه زیر ۵سال از سبد غذایی شامل برنج ، ماکارونی ، روغن و حبوبات به ارزش ۴۹میلیون و ۶۸۰هزارتومان در سه ماهه نخست امسال و اختصاص ۶۰ واحد مسکونی تحت عنوان تفاهم نامه سه جانبه توسط کمیته امداد امام خمینی و سپاه پاسداران و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره )به بخش چاروسا از مهمترین اقداماتی بود که انجام گرفت.

وی شناسایی خانواده ها جهت احداث و جذب صددرصدی اورده مددجویان، جذب اعتبارات بانکی و امدادی سال گدشته و معرفی افراد واجد شرایط وامهای اشتغال به بانک های عامل را از دیگر اقدامات خود در سه ماه نخست سال عنوان کرد.

رییس کمیته امداد قلعه رئیسی ادامه داد: برخورداری تعداد کثیری از مددجویان تحت حمایت از وسایل سرمایشی و گرمایشی مانند یخچال ، آبگرمکن، تانکر آب و بخاری های نفتی و گازی و غیره ، اعزام تعدادی از دانش آموزان و افراد بازمانده از تحصیل به اردوهای زیارتی و آموزشی و سیاحتی ، جمع آوری درآمدهای محلی و استفاده از ظرفیت خیرین درون استانی و برون استانی در ماه مبارک رمضان ،برپایی سفره های افطاری و تهیه غذای گرم و سبد کالا در جلو منازل مددجویان و از همه مهمتر ورود بیش از ۷۰خانوار پشت نوبتی و نیازمند جهت تحت حمایت از اهم برنامه های سه ماهه نخست سال ۹۷کمیته امداد قلعه رئیسی بوده است.

ارغنده این اقدامات را در وهله اول لطف خدا و بعد پیگیری و تلاش شبانه روزی مدیر کل مردمی، زحمتکش ، عاشق دلباخته خدمت و پیرو مقام عظمای ولایت جناب اقای حاج محبی دانست.
ارغنده با تقدیر و تلاش از مدیر جوان کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد : جا دارد اینجانب از حسن توجه ویژه ایشان به مناطق محروم تقدیر و تشکر نمایم.
وی افزود: الحق که از زمان ورود این مدیر به امداد استان تحول خاصی صورت گرفته است و تمامی نیست ها برایمان هست شده است.
رییس کمیته امداد قلعه رئیسی واریز به موقع اعتبارات را در زمان مدیریت محبی بی نظیر دانست و تاکید کرد: تمام این اعتبارات با مدیریت و حساسیت ایشان به موقع هزینه میگردد و تمام موارد و نیازهای منطقه محرومی مانند چاروسا را روزانه و گاها خارج از شیفت اداری پیگیری میکند که جای تقدیر و تشکر دارد.