پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ورودی های آبشار مارگون در شهرستان سپیدان فارس با نصب بنر دادگستری این شهرستان بسته شد؛ گفته می‌شود رقص مختلط و برخی اقداماتی که مقامات امنیتی آن را “بزه‌کاری” می‌خوانند علت این تصمیم است.

به گزارش ریواس جنوب  آبشار زیبا و گردشگرپذیر مارگون در نزدیکی منطقه کاکان در استان کهگیلویه و بویراحمد است و بسیاری از خدماتش را از این استان می‌گیرد اما در تقسیمات جغرافیای جز استان فارس است که در چند روز اخیر حاشیه‌ساز شده است.

پخش کلیپی از شادی و رقص چند خانواده در فضای مجازی که به این آبشار زیبا رفته بودند، ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سپیدان را بر آن کرده تا استفاده از این مکان تفریحی را به بعد از انجام یک سری اقدامات موکول کند.

خبرگزاری مهر در شیراز با انتشار خبری نوشت که با توجه به بزه هایی (کارهای غیراخلاقی)  که در  محوطه این آبشار رخ می داده و فعالیت های غیر اخلاقی برخی از افراد، در شهرستان سپیدان تصمیم بر این گرفته شده  که در قالب طرح بهسازی منطقه اقداماتی نظیر افزایش  ضریب ایمنی و امنیت، افزایش سرویس های بهداشتی، ایجاد کانکس های نگهبانی و…  انجام شود که به همین منظور  ورودی های آبشار تا اطلاع ثانوی بسته شده است.

برخی سایت‌ها نیز به نقل از مسئولان نوشتند انتشار کلیپ‌های رقص و شادی ارتباطی با تعطیلی این آبشار ندارد و قرار است برخی عملیات زیرساختی و امنیتی در این جاذبه گردشگری ایجاد شود.

هر چند نصب بنر دادگستری سپیدان و ممنوعیت ورود گردشگران حکایت از موضوع دیگری دارد.

انتهای پیام/ک-ب

کد خبر ۴۳۴۷۳۵۶