پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 رئیس شورای صنعت آب و برق کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: همکاری مردم و دستگاه‌های اجرایی در بهینه‌سازی مصرف آب و برق در مردادماه تنها راه عبور از وضعیت فعلی و کاهش قطعی‌ها است.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی لدنی‌نژاد در جلسه شورای داری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شرایط خاص کشور و استان در مصرف بالای آب و برق اظهار کرد: مرداد ماه زمان پیک مصرف آب و برق است و جا دارد که اقشار مختلف مردم و دستگاه های اجرایی همراهی لازم را در مصرف بهینه آب و برق با شرکت ‌های خدمات‌رسان داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گذر از شرایط پیک مصرف آب و برق و بروز نوسان در شبکه توزیع آب و برق را در گرو همکاری جدی مردم دانست و گفت: بیشتر مشکلات مربوط به قطعی آب و برق در این ماه رخ می دهد و جا دارد که همه در این زمینه همکاری داشته باشند.

رئیس شورای صنعت آب و برق استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با تشکر از استانداری، صداوسیما و جهاد کشاورزی در زمینه جداسازی آبیاری فضای سبز این دستگاه ها از آب شرب شهری اظهار کرد: این حرکت اقدامی قابل تحسین برای کاهش اثرات ناشی از کمبود آب است.

انتهای پیام/ د