پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

برای مردم چاروسا تفاوتی ندارد که معاون عمرانی استاندار اهل کجاست و سابقه کارهای عمرانی‌اش به کجا برمی‌گردد، آنها تحقق وعده او را می‌بینند که سال‌ها انتظارش را می‌کشیدند.

به گزارش ریواس جنوب از چاروسا، مسیر ارتباطی شهر قلعه‌رئیسی به دهدشت یکی از بدترین مسیرهای بین‌شهری کشور است که مردم کم‌توقع بخش چاروسا سال‌ها انتظار اصلاح این جاده و رفع نقاط حادثه‌خیز آن هستند.

حدود سه کیلومتر از این محور از سمت قلعه‌رئیسی سال‌های قبل به مناقصه رفت و پیمانکار بومی آن با وجود اعتبارات قطره‌چکانی فاز اول آن را به اتمام رساند و فاز دوم آن نیز در سه کیلومتر در دست اجرا است.

پیمانکار این پروژه با وجود طلبکاری از راه و شهرسازی اما در سفر استاندار کهگیلویه و بویراحمد و متعاقب آن سفر عزیز فیلی، معاون عمرانی او به بخش چاروسا، وعده داد تا به هر شکلی آن را به اتمام برساند.

در مقابل معاون عمرانی استاندار نیز قول داد تا علاوه بر پیش‌پرداخت، قیر و آسفالت موردنیاز این پروژه را در اختیار پیمانکار قرار دهد.

اکنون پیمانکار پروژه به وعده خود عمل کرد و حدود یکماه قبل از هفته دولت، زیرسازی پروژه را تکمیل و آن را آماده آسفالت کرد تا مردم منتظر تحقق وعده معاون عمرانی بمانند.

اگر عزیز فیلی، بتواند با همکاری علیمردانی، مدیرکل راه و شهرسازی مبلغی را برای تهیه آسفالت این پروژه اختصاص دهند، مردم چاروسا به خروجی سفرهای استاندار و وعده‌های مسئولان امیدوارتر خواهند شد.

حالا باید دید که چاروسا و مشکلات آن تا چه حد برای عزیز فیلی و علیمردانی مهم است؛ هر چند اصلاح همه نقاط حادثه‌خیز مسیر قلعه‌رئیسی به دهدشت مورد انتظار مردم است اما اتمام این مسیر سه کیلومتری شروع خوبی برای اعتماد چاروسایی‌ها به احمدی و تیم مدیریتی او خواهد بود.

انتهای پیام/بنام