پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل جدید تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نقش این اداره‌کل در بخش کشاورزی گفت: شرایط جدیدی را در حوزه تعاون روستایی و کارکردهای آن رقم خواهم زد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، منوچهر محمدی در آیین معارفه خود با بیان اینکه با برنامه به تعاون روستایی آمدم، اظهار کرد: واقعیت این است که به بسیاری از ظرفیت‌ها در این بخش نپرداختیم و تا رسیدن به نقطه قابل قبول فاصله داریم.

مدیرکل جدید تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بخش کشاورزی همواره یک حلقه مفقوده داشت که نتیجه آن ضرر و زیان به تولیدکننده و فروش با کمترین قیمت محصولات کشاورزی بود که با برنامه‌ریزی و تلاش این خلأ را پر خواهیم کرد.

منوچهر محمدی

وی ادامه داد: بازار، محل تبلور عینی فعالیت‌های کشاورزان است که اگر به آن بی‌توجهی کنیم موجب بی‌رغبتی کشاورز و تولیدکننده خواهد شد.

محمدی با بیان اینکه اگر کشاورز و تولیدکننده ما بی‌رغبت است یعنی اینکه ما به نقش خود در تعاون روستایی نپرداختیم، تصریح کرد: به دنبال این هستیم که این شرایط را تغییر دهیم و شرایط جدیدی را در بخش کشاورزی و حوزه بازار محصولات کشاورزی رقم بزنیم.

وی گفت: در هر مسئولیتی که در بخش کشاورزی بودم، با برنامه بودم و اینک در تعاون روستایی با مسئولیت‌های سنگین آن، با جدیت بیشتر و برنامه‌های عملیاتی‌تر وارد خواهم شد.

وی از همه کسانی که برای سپردن این مسئولیت به او اعتماد کردند، قدردانی و تصریح کرد: خودم را تابع سیاست‌های سازمان جهاد کشاورزی میدانم و بنای من بر هماهنگی و وحدت‌رویه با مدیریت ارشدبخش کشاورزی این استان خواهد بود.

انتهای پیام/ک-ب