پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

غلام‌رضا تاجگردون در جمع دانشجویان بسیجی گفت که اعتقادم به آقای روحانی در دوران انتخابات ۸۰ درصد و اکنون ۴۰ درصد است؛ هر وقت وی از مدار جمهوری اسلامی خارج شود از مردم عذرخواهی می‌کنم.رئیس کمیسیون بودجه مجلس افزود: تا وقتی حامی حزب‌الله هستم که به ایران کمک کند اما در هر صورت هم حاضر هم نیستم بادی از کنار سپاه بگذرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از کبنا، عصر امروز نشست شورای تبیین بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر گزار شد.

در این نشست که با هدف بررسی مشکلات اقتصادی برگزار شد، هر کدام از اعضا نظرات و دیدگاه های خود پیرامون مسائل مختلف اقتصادی و مجلس ارائه دادند و غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه به سوولات آنها پاسخ می‌داد.

یکی از دانشجویان مسائل را مربوط  به اصولگرایی و اصلاح‌طلبی و همچنین برجام و FATF مطرح کرد که غلامرضا تاجکردون در پاسخ به او گفت: وقتی ما در حین مذاکره هستیم نباید شروع کننده دعوا باشیم.

تاجگردون و بسیج

وی ادامه داد: اصلاح در امور اداری و کشور کمک می‌کنند که ما بتوانیم نسل‌های آینده را نگه داریم. اما هر کسی تندوری کند در این مسیر قطعاً او کنار گذاشته می‌شود، اما کسانی که با این اصول و اصلاح را قبول می‌کند ماندگار می‌شود.
تاجگردون با بیان اینکه من موافق CGT هستم، افزود: اولین نماینده‌ای بودم که در مخالفت با FATF صحبت کردم و در این چارچوبی که تعریف کردند با FATF مخالف هستم.

نماینده گچساران و باشت گفت: بنده در صورتی موافق با حزب‌الله هستم که به تقویت ایران کمک کند ولی اگر قرار است که باعث تضعیف ایران شود هیچ قائل به این نیستم که او را حمایت کنیم. اما حاضر نیستم که کوچکترین بادی هم از کنار سپاه ما بگذرد.
تاجگردون ولایت فقیه را ستون خیمه دانست.

غلامرضا تاجگردون در ادامه عامل اصلی پیروزی آقای روحانی را جمنا دانست و گفت: هر گاه آقای روحانی از مدار جمهوری اسلامی خارج شد، قطعاً از مردم عذرخواهی می کنم. من در آن موقع انتخابات بنده ۸۰ درصد به ایشان اعتقاد داشتم. اما الان ۴۰ درصد است.

انتهای پیام/د