پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

صبح امروز فرماندار کهگیلویه با داوری و خادمی دیدار و تذکرات لازم را بیان کرد، و ۲ ماه به آن ها فرصت داد تا هماهنگ شوند در غیر این صورت حکم هر دو را لغو می کند.

به گزارش ریواس جنوب فرماندار کهگیلویه ظهر امروز در گفتگو با کبنا اظهار کرد:رئیس شبکه بهداشت ودرمان کهگیلویه بدون هماهنگی ابلاغ رئیس بیمارستان دهدشت را لغو کرد که در پی آن رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز ابلاغ داوری را لغو و الماسی را به عنوان رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه منصوب کرد.
جعفر نیکبخت عنوان کرد:ما به مسئله ورود کردیم، البته ابتدا خواستم حکم داوری را به دلیل اینکه بدون هماهنگی اقدام کرد لغو کنم .
نیکبخت ادامه داد:دیداری با داوری و خادمی داشتم تذکرات لازم داده شد، و ۲ ماه فرصت دادم تا هماهنگ شوند ،در غیر این صورت حکم هر دو را لغو خواهم کرد.
به گزارش کبنا از دهدشت،به نقل از روابط عمومی فرمانداری صبح امروز فرماندار کهگیلویه در شبکه بهداشت و درمان با داوری و خادمی دیدار و تذکرات لازم را بیان کرد.
فرماندار کهگیلویه در این دیدار ضمن تذکر به خادمی ،رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت که بدون مشورت و اجازه مدیر بالا دست خود کاری انجام ندهید اظهار کرد :برنامه ریزی اشرافیت کامل بر زیر مجموعه خود داشته باشد و نظم را عایت کنید.
همچنین فرماندار کهگیلویه خطاب به داوری، رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه اظهار کرد:ایجاد نا آرامی در شورای اداری در موقعیت حساس کنونی پذیرفتنی نیست ،از تصمیم گیری های عجولانه بپرهیزید و در پی رفع مشکلات مردم باشد .
نیکبخت با اشاره به ناهماهنگی های درون سازمانی شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه بیان کرد:با برنامه ریزی منسجم،تعامل و هماهنگی، مجموعه خود را به سمت و سوی خدمت رسانی به مردم سوق دهید.