پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده بسیج شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تقویت روحیه و نفکر بسیجی را عامل عبور از مشکلات پیش‌روی آب و فاضلاب دانست. 

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد امروز در همایش فرماندهان منطقه ۴ شرکت آب و فاضلاب کشور به میزبانی شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

کریم محرمی‌راد فرمانده بسیج شرکت مهندسی آب و فلاضلاب کشور در این همایش با اشاره به اینکه برای عبور از مشکلات و چالش های پیشروی کشور در بخش های مختلف باید روحیه و تفکر بسیجی در میان اقشار مختلف جامعه نهادینه شود، اظهار کرد: هر جا که پیشرفتی در کشور به دست آمده است نتیجه وجود همین تفکر است.

فرمانده بسیج شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور افزود: توانمندسازی معنوی کارکنان و محرومیت زدایی از رویکر های اصلی بسیج شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور است و در این مسیر گام های موثری برداشته شده است.
محرمی راد افزود: در همین راستا تفاهم نامه های مختلفی با مجمع خیرین آبرسان و سپاه پاسداران منعقد شده است.
محرمی راد با بیان اینکه برای پر کردن خلاء های مختلف باید آموزش نیروهای انسانی تقویت شود، تصریح کرد: آموزش مهارت های زندگی نیز باید هرچه بیشتر تقویت شود.

وی مدیریت مصرف و ترویج صرفه جویی را از رویکردهای اصلی وزارت نیرو دانست و گفت: در این مسیر تمامی حوزه های شرکت های تابعه وزرات نیرو باید همکاری داشته باشند.
وی خواستار افزایش همکاری و هم اندیشی دفاتر بسیج و روابط عمومی شرکت های آب و فاضلاب کشور شد و گفت: برای تحقق برنامه شرکت آب و فاضلاب کشور هم افزایی این دو حوزه ضروری است.

در ادامه سیدعلی لدنی نژاد در این همایش با اشاره به اهمیت تقویت روحیه بسیجی در بخش های مختلف کشور اظهار کرد: وجود تفکر و روحیه بسیجی عامل تسریع در پیشرفت امور خواهد بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در شرایط کنونی و وجود تحریم ها تقویت روحیه بسیجی در میان اقشار مختلف جامعه بسیار موثر خواهد بود.

لدنی نژاد با بیان اینکه در شرکت های خدمات رسان وجود تفکر جهادی و روحیه انقلابی برای توسعه خدمات رسانی الزامی است، تصریح کرد: کاهش اثرات تنش آبی در بیش از ۳۳۰ شهر کشور نیازمند تقویت روحیه بسیجی در میان کارکنان آب و فاضلاب کشور است و قطعا با وجود این روحیه در میان کارکنان تاکنون توانسته ایم از سد مشکلات عبور کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش کارکنان و پرسنل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در شرایط کم آبی برای همگان قابل درک و ملموس است، تصریح کرد: تلاش مجموعه آب و فاضلاب استان تقویت خدمات رسانی حفظ روحیه بسیجی و تفکر جهادی است.

مدیر عامل شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد حمایت از برنامه های پایگاه مقاومت بسیج شرکت آبفای استان را از رویکرهای اصلی این شرکت دانست و گفت: اجرای منظم برنامه‌های بسیج و مشارکت قابل قبول کارکنان در این برنامه خود مبین این مطلب است.