پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه گفت: بخشداری که همسو با دولت تدبیر و امید نیست باید استعفا دهد و اگر این کار را نکند ابلاغ او را لغو می‌کنیم.

به گزارش ریواس جنوب ، امشب با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه و بخشداران شهرستان نشست بررسی وضعیت بخش ها در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه در این نشست ضمن تبریک سالروز بزرگشت آزادگان سرافراز به مهین اسلامی اظهار داشت: به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید مجری سیاست‌های دولت در شهرستان هستم و به تبع آن بخشداران نیز نماینده و مجری سیاست های دولت در بخش‌ها هستند.

جعفر نیکبخت افزود: بخشداری که همسو با دولت تدبیر و امید نیست باید استعفا دهد و اگر این کار را نکند ابلاغ او را لغو می‌کنیم.

وی با بیان اینکه بخشداران باید عملکرد مدیران را رصد نمایند و مطالبات مردم را به آنها گوشزد کنند، تصریح کرد: بخشداران باید به مدیران کم کار و غیرپاسخگو تذکر دهند و نسبت به تخریب عملکرد دولت واکنش نشان دهند.

نیکبخت با بیان اینکه بخشداران باید مدیرانی که همسو با دولت نیستند و در اجرای سیاست‌های دولت خلل ایجاد می‌کنند را باید به فرمانداری معرفی کنند، گفت: مدیرانی که همسو با دولت نیستند و از عملکرد دولت دفاع نمی‌کنند و در اجرای سیاست‌های دولت سهل انگاری می‌کنند باید استعفا دهند.

وی با بیان اینکه بخشداران باید با مردم ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک مشکلات مردم را لمس و برای رفع مشکلات مردم نهایت سعی و تلاش خود را انجام دهند، تصریح کرد: بخشداران باید با سعه صدر با ارباب رجوع برخورد و با گفتار و رفتار نامناسب مردم را نرنجانند.

نیکبخت با بیان اینکه ما خادم مردم هستیم و باید در مقابل کاری که انجام می‌دهیم منت نگذاریم، گفت: عملکرد بخشداران به طور نامحسوس رصد و در ارزیابی بخشداران لحاظ می‌شود.

سرپرست فرمانداری کهگیلویه با بیان اینکه بخشداران باید با ائمه جمعه، نیروهای امنیتی، انتظامی و قوه قضائیه تعامل داشته باشند، افزود: بخشداران باید سلسه مراتب اداری را رعایت و امور اداری و اجرایی خود را از طریق فرمانداری انجام دهند.

وی با بیان اینکه مسئولان ادارات باید بدانند که بخشداران نماینده و مجری سیاست‌های دولت هستند، گفت: بخشداران باید استعدادها، قابلیت‌ها و راهکارهای برون رفت از محرومیت و راه‌های توسعه و پیشرفت منطقه خود را شناسایی و گزارش نمایند تا برای برنامه‌ریزی و عملیاتی شدن در آینده به مرکز ارسال شود.

نیکبخت تصریح کرد: بخشداران باید عملکرد مدیران، وقایع و حوادث بخش خود را هر هفته به صورت حضوری به فرمانداری گزارش دهند.

وی ادامه داد: در صورتی که بخشداری با مجموعه مسئولان و مردم تعامل سازنده داشته باشد و همسو با دولت و مجری سیاست های دولت باشد به صورت جدی از آن حمایت می‌شود.
منبع: تسنیم