پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

امروز مطلبی را در یکی از سایتهای استان به نقد از مدیر کل محترم اداره راه و شهرسازی مطالعه کردم و نیاز بود پاسخ دهم
در روزهای گذشته در بین پیمانکاران و پرسنل اداره راه و شهرسازی شایعه های نسبت به عزل دکتر علی مردانی شنیده میشد اگرچه در حد گمانه زنی بود ولی متاسفانه یا خوشبختانه عده ای هستند که تا زمان حضور مدیران کل خود را دوست شفیق انها میدانند و جوری خودشان را به انها نزدیک میکنند که گویای فرزند یک پدر و مادر هستند ولی متاسفانه چنانچه ان مدیر عزل شود انها دوستی را فراموش میکنند و دست از پاچه خواری بر میدارند و شروع به تخریب میکنند.

امروز شاهد این خصلت زشت و ناپسند بودیم اقا زاده ای که تا دیروز درب اتاق دکترعلیمردانی از ایشان تمجیدمیکرد و خود را یکی از دوستان ان میدانست ولی متاسفانه امروز باشنیدن شایعه های دروغ رفتن دکترعلی مردانی دست به قلم شد و خبرهایی که تنها اهداف ان تخریب بود را منتشر کرد.
گاها درفضای مجازی مطالبی را نسبت به انتقاد و گلایه مردم از سو استفاده بعضی از اقازاده ها مطالعه میکردم بگمان میرود یکی از اقازاده همین اقا است که در مدت پنج سال به کمک جایگاه پدرش در اداره بنیاد مسکن به نوایی رسید.

این اقازاده هم اکنون از پیمانکاران اداره راه و شهرسازی میباشد ولی توانمندی این ایشان در ان حدی نیست که سایت محترم تمجید کردند دردوران مدیریت دکتر علی مردانی نتوانستند راه چند ساله را در یک سال همانند گذشته سپری کنند.

از طرفی  خاکبرداری پرسود پروژه پازنان گچساران را تمام کرد ولی ادامه عملیات آن را متوقف کرد که این نشان از زیرکی ان بزرگوار است؛ گوشت آن را استفاده کرد و بدنبال رها کردن استخوان ان میباشد تا استخوان ان را به اداره راه و شهرسازی واگذار کند ولی خوشبختانه دکتر علی مردانی با اقتدار جلوی این زیرکی را گرفت و حاضر به خاتمه ان نشد چرا که دکتر علی مردانی بیست سال نظارت پروژه های کلان کشور را در کارنامه خود دارد.

از طرفی دیگر اشاره ای داشتند به بدهی راه و شهرسازی به تامین اجتماعی که یکی از کسانی که باعث برداشت حسابهای اداره راه توسط تامین اجتماعی شد همین پیمانکار بود که بدهی خود را در مسکن مهر پرداخت نکرد و باعث شد تا از حساب اداره راه پرداخت شود.

مدیران که معصوم نیستند هرمدیری در دوران مدیریت نقطه قوت دارد و دارای ضعف هم میباشد ولی دکتر علی مردانی تحت هیچ شرایط اهل رانت و معامله گری نبود و تنها سر به زیر بدنبال خدمت صادقانه به هم نوعان خود میباشد که اینگونه نقدها که نشان از سو استفاده میباشد بدور از انصاف بود که سید و اقا زاده انصاف را رعایت نکند و بخاطر خواسته های غیر قانونی دست به قلم شود و دکتر علی مردانی مدیر صادق و پاک دست را مغرضانه نقد کند.

یادمان نرود علیمردانی بیست سال سابقه نظارت بر پروژهای کلان کشور را بعهده داشت و میداند که خاکبرداری را انجام دادن و عدم ادامه پروژه، به معنی سو استفاده پیمانکار است.

انتهای پیام/علی حسین محمدی

این مطلب دیدگاه یک مخاطب ریواس جنوب است.