پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کلیپ وجود موش در یکی از بخش‌های بیمارستان شهید فقیهی شیراز در فضای مجازی پخش شد که رئیس این بیمارستان می گوید: فاضلاب و بخشی از تاسیسات شهری شیراز در اطراف این بیمارستان سبب بروز این موضوع و ورود موش به بیمارستان شده است.

به گزارش ریواس جنوب و به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهید فقیهی شیراز، علی اکبری اظهار داشت: دست به دست شدن کلیپ مبنی بر بودن موش در یکی از بخش‌های تازه بهسازی شده این بیمارستان ۷۵ ساله، وجهه خدمات شبانه ‌روزی ما به بیماران جنوب کشور را خدشه‌ دار کرد.
وی گفت: به نظر می‌رسد وجود فاضلاب و بخشی از تاسیسات شیراز در اطراف این بیمارستان سبب شده در باغچه و جوی مقابل این بیمارستان به صورت علنی شاهد وجود جانوران موذی باشیم.
اکبری افزود: موقعیت جغرافیایی و شهری این بیمارستان و مجاورت با کوچه ها و کانال های متعدد فاضلاب از سویی و بازبودن درهای ورودی بیمارستان از بلوار زند و خیابان نشاط سبب شد تا با وجود تلاش بی‌وقفه مسئولان در کنترل کانال‌های متعدد فاضلاب موجود در بولوار زند، چنین اتفاقی رخ دهد.
رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز به شهروندان اطمینان داد که پیگیری‌ها و اقدامات جدی برای شناسایی علت وجود جانوران موذی و راهکارهای رفع آن صورت می‌گیرد همچنین دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مجدانه پیگیر تغییر محل بیمارستان و احداث مجدد در جای دیگر شهر شیراز در سال‌های آتی است.
طی روزهای گذشته کلیپی در فضای مجازی دست به دست شده و فردی را نشان می دهد که موشی را در این بیمارستان صید کرده و نشان می دهد.
بیمارستان شهید فقیهی (سعدی) در مرکز شهر شیراز و بولوار مرکزی زند قرار دارد