پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از رصد بازار و پلمب یک انبار متخلف با بیش از ۵ هزار تن برنج و حبوبات خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج به نقل از میزان، مهرداد کرمی با تاکید بر برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و احتکارکنندگان کالا گفت: یک انبار با بیش از ۵ هزار تن برنج و حبوبات در یاسوج توسط سازمان تعزیرات حکومتی استان پلمب و پرونده‌ای نیز در دادسرا در این رابطه در حال بررسی است.
دادستان عمومی و انقلاب مرکزاستان کهگیلویه وبویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: به مردم این اطمینان را می‌دهیم که دستگاه قضایی در ارتباط با دیگر دستگاه‌های ذیربط نظارت لازم را بر بازار خواهد داشت.
وی افزود: بازرسان صنعت و معدن استان با همراهی نماینده دادستان از انبار‌ها بازدید کرده و دستورات قضایی لازم برای متخلفان صادر خواهد شد.
پلمب یک انبار با بیش از ۵ هزار تن برنج و حبوبات در یاسوج / تذکر دادستانی به عمده فروشان بازار

این مقام قضایی در استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به بازدید از بازار عمده فروشان یاسوج گفت: برای تنظیم بازار از خود بازاریان کمک گرفته ایم و به عمده فروشان در بازار تذکر داده ایم که کالای اساسی و ضروری مردم در استان را تامین کنند.

پلمب یک انبار با بیش از ۵ هزار تن برنج و حبوبات در یاسوج / تذکر دادستانی به عمده فروشان بازار
کرمی در ادامه با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم افراد سودجو از شرایط اقتصادی کشور سودجویی و سوء استفاده کنند، خاطرنشان ساخت: در بازدید‌ها چندین تخلف مشاهده و گزارش‌ها به سازمان تعزیرات ارسال شده است.

انتهای پیام /