پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، حداد مومنی در یادداشتی به نمایندگان رستم و ممسنی و بویراحمد نوشت:

جناب آقای دکتر گودرزی نماینده محترم مردم شریف ممسنی و رستم در مجلس دهم شورای اسلامی

جناب آقای حاج زارعی نماینده محترم مردم شریف بویراحمد ودنا در مجلس دهم شورای اسلامی

منطقه کت جلیل ازتوابع شهرستان رستم؛مردمانی لرزبان که دلیرمردان و شاه زنان جلیلی و حماسه‌آفرینان تنگ گجستان -نبرد عشایر بویراحمد با رژیم پهلوی دوم در سال ۱۳۴۲ در آن زندگی می کنند که ارتش پهلوی را به پای درآوردند.
مردمی انقلابی که همگام دیگرهم میهنان برای پیروزی انقلاب اسلامی در مسیر قرارگرفته اندو در هشت سال دفاع مقدس شهیدان و جانبازان زیادی رادر دفاع از وطن تقدیم این انقلاب کرده اند.

این مردم در طی تاریخ حماسه هایی آفریدند ولی متاسفانه در جغرافیای کنونی استان فارس بدلیل فصل مشترک دو حوزه بویراحمدو دنا-رستم و ممسنی از ارائه خدمات ابتدایی محروم مانده و در مشقت به سرمی برند.

مومنی حداد

روستایی با ده خانوار که بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب هنوز از ابتدایی ترین امکانات مانند اب برق وجاده محروم است.
مسئولان محترم ،مردمان شریف خطه پشتکوه جلیل-منطقه کت در وضعیتی هستند که دل هرانسانی را به لرزه می اندازد.

عدم شبکه آبرسانی ،نداشتن برق در شرایط نامساعد –نبود مسجد،مدرسه و راه ارتباطی که خاکی هم نیست و هنوز از سنگ و کلوخ می باشد از مهمترین دغدغه مردم این دیار است.

اگر حداقل راه ارتباطی داشتند میتوانستند خانه بسازند مهاجرت نکنند جهت سوخت از درختان استفاده نکنند ومیتوانستند به کار دامپروری وکشاورزی مشغول باشند.

جاده از ۵ کیلومتری انها رد شده، وضعیت توزیع برق ۱۰۰۰متر با روستا فاصله داره اما غافل از یک توجه اندک!!!

شرایط نامساعد پشتکوه جلیل بویژه روستای کت شرایطی رابوجود آورده است که وقتی به انجا می رویم دلمان رابه اندوه و غم آمیخته و روح مان را به انزوا می کشاند این درد ها را به هر که بگوییم به سخره می پندارد اما برای ما درد است، دردی که با پیگیری قوی و مکرر نمایندگان رستم و ممسنی –بویراحمد و دنا قابل علاج است.

انتهای پیام/د