پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان چرام که با حضور مسئولان مربوطه در سالن فرمانداری چرام برگزار شد؛ کریم سبزی پور جوان چرامی در دفاع از جوانان شهرستان چرام به ایراد سخن پرداخت.

به گزارش ریواس جنوب، وی در ابتدای صحبت ها به بحث جوانان پرداختند و گفتند:جوانان بعنوان بخش عظیم و غنی جامعه و حامیان جدی دولت ،همواره مطالباتی داشته اند که همواره پنهان مانده است.
لذا از همه مسئولان جدیت در پیگیری این مطالبات بحق را خواستاریم.

سبزی پور ادامه داد:جامعه جوان نیازمند فضای آزاد و امن برای نقد است و جوان باید بتواند با احساس امنیت کامل هر مطلبی که می خواهد به گوش مسئولین برساند و امکان نقد برای او فراهم باشد

جوان اصلاحطلب چرامی گفت:به تعبیر امام(ره) جوانان ودیعه الهی هستند و ما باید فرصتی بوجود بیاوریم که مردم و جوانان بتوانند از فضای نقد استفاده کنند.

وی به عملکرد بعضی از مدیران پرداخت و گفت:متاسفانه خیلی از مدیران که باید پیشگام در حوزه های فرهنگی و جوانان باشند و به آنها کمک نمایند و زیرساخت را آماده کنند ضمن اینکه کاری انجام نداده اند اگر ازآنها مطالبه و یا حتی نقدی در خصوص عمکردشان داشته باشیم با واکنش منفی با جوانان برخورد می شود.

کریم سبزی پور ادامه داد:خروجی جلسات جوانان در چند سال گذشته مدیریت در شهرستان چرام در بحث ازدواج،اشتغال و پیشگیری از آسیب های اجتماعی چه بوده است؟

جوان چرامی افزود:به عنوان یک جوان حامی دولت و رسانه ای تاسف می خورم از این وضعیت مدیران مربوط به این جلسات که هیچ تغییری در زندگی روزمره جوانان مشاهده نمی شود

سبزی پور ادامه داد:مشخصا اعلام کنید چند جلسه در خصوص وام ازدواج با بانک های عامل برگزار کردید و چندفقره وام ازدواج و اشتغال پرداخت گردید؟
چقدر برای تسهیل ازدواج و کمک هزینه ها از ظرفیت خیرین درچند سال گذشته استفاده کردید؟

ایشان در ادامه صحبت ها به عملکرد شورای شهر چرام پرداخت و گفت:شورای شهر چرام در موقع انتخابات شعارهای جوان پسند و باید بگویم جوان فریب دادند که تا کنون به حوزه جوانان هیچ توجهی نکرده اند.
آنها بعنوان نماینده شهروندان نباید صرفا روی آسفالت و سیمان توجه کنند بلکه باید به حوزه های فرهنگی و جوانان هم توجه کنند که در این زمینه شورای شهر چرام ضعیف بوده است.

وی تاکید کرد:مدیرکل ورزش و جوانان تا کنون قدمی برای جوانان شهرستان چرام برنداشته است.عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان در حوزه جوانان قابل پذیرش نیست.انتقاد خود را در این مورد به گوش استاندار می رسانم.

سپزی پور گفت:از استاندار با تمام توان خواهان عزل مدیران ضعیف و غیرهمسو با دولت چه در استان و چه در شهرستان ها هستم.

جوان چرامی افزود:مدیرباید از هر ظرفیتی برای حمایت از جوانان و دولت حمایت کند و اگر نتواند با قدرت عمل کند از هر توانی برای تغییرش کوتاهی نخواهیم کرد.

کریم سبزی پور ادامه داد:مدیر باید از مطالبات و خواسته های مردم ،جوانان ،رسانه ها و حامیان دولت با شجاعت،درایت و تدبیر دفاع کند.اگر مدیری برنامه های دولت را قبول ندارد و با رسانه ها و مردم تعامل ندارد خودش کنار برود.

وی در پایان گفت:هیچ توجیهی برای نادیده گرفتن مطالبات مردم و جوانان از سوی مدیری پذیرفتنی نیست