پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جلسه دهیاران و بخشدار چاروسا با رییس راه و شهرسازی شهرستان کهگیلویه صبح امروز در محل بخشداری چاروسا برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب، رییس شورای بخش چاروسا در اظهاراتی تند از مدیران و دهیارانی که عملکرد خود را برای مردم تشریح نمی کنند انتقاد کرد.

اکبر دیناری گفت: از حضور آقای تارم در این منطقه تشکر می کنم اما وی باید بداند که ما قول های او را یادداشت کردیم و پیگیری می کنیم.

وی تاکید کرد: من به عنوان نماینده مردم در بخش وظیفه دارم که مطالبات آنها را بدون ترس خواستار شوم.

این مسؤول تصریح کرد: برخی از مدیران در سال های قبل به این منطقه آمدند و قول هایی دادند ولی عملی نکردند که بنده به عنوان نماینده مردم از هیچ شخصی ترس ندارم و قول های مدیرانی را که دروغ بودند را رسانه ای می کنم.

دیناری خطاب به دهیاران چاروسا گفت: چرا از دولت دفاع نمی کنید؟ چرا از بخشدار دفاع نمی کنید؟

وی تاکید کرد: وظیفه دهیاران این است که از دولت دفاع کنند و برنامه و کارهایی که بخشدار انجام می دهد را رسانه ای کنند تا مردم در جریان قرار بگیرند.

رییس شورای بخش چاروسا تصریح کرد: در همین مدتی که بخشدار جدید آمدند به شدت دنبال پیگیر کار ها است و ما باید این اقدامات را رسانه ای کنیم تا مردم نگویند که کاری صورت نمی گیرد.

دیناری دنیای امروز را دنیای ارتباطات دانست و تاکید کرد که اگر مدیران ما عملکرد خود را رسانه ای نکنند در نگاه مردم یعنی کاری صورت نگرفت.
وی تاکید کرد: مدیران منطقه چاروسا باید عملکرد خود را بدون محافظه کاری با رسانه ها در میان بگذارند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار چاروسا ادامه داد: برخی از دهیاران باید تلاش و همکاری خود را با بخشدار بیشتر کنند چرا که در برخی از روستاها که بخشدار برای پیگیر امورات مراجعه می کند دهیاران را باید چند بار تماس گرفت تا حضور پیدا کنند.

دیناری تلاش های بخشدار را شبانه روزی دانست و تاکید کرد: با آوردن مدیران به این منطقه گامی به پیشرفت نزدیک تر می شویم که امیدوارم از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود.