پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر ارشد حوزه آب در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه تلاش‌هایش برای مدیریت آب آشامیدنی مردم این استان، به منظور آنچه خودش باز شدن گره‌های کور این حوزه می‌داد،  دست به تغییر ترکیب تیم مدیریتی شرکت آب و فاضلاب شهری زد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد شامگاه امروز آئین تودیع و معارفه ۲معاون و ۲ مدیر در شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
سیدعلی لدنی نژاد در این آیین با اشاره به اینکه تغییرات و جابجایی مدیران در بدنه هر دستگاهی اجنتاب ناپذیر و ضروری است، اظهار کرد: این موضوع باعث تحول و پویایی در هر مجموعه خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: تلاش برای به روز بودن و دوری از روزمرگی از برنامه های اصلی شرکت آبفای استان است.
وی مبنای تصمیم گیری برای تغییرات انتصابات در شرکت آب و فاضلاب استان را نیازها و ضرورت‌های شرکت دانست و گفت: با احترام به همه افراد و نظرات، به هیچ وجه در تغییر مدیران از بیرون خط نخواهیم گرفت.
لدنی نژاد شایستگی و نیازهای شرکت را ملاک انتخاب مدیران و معاونین دانست و گفت: امیداریم که تغییرات باعث چالاکی و پویای در حوزه های مختلف شرکت آب و فاضلاب استان شود.
وی پذیرش مسئولیت در شرکت آب و فاضلاب را سنگین و توان فرسا دانست و گفت: بروز تنش آبی و برخی مشکلات در زیرساخت های آب و فاضلاب می طلبد که همه کارکنان مدیران این دستگاه خدمات رسان به صورت جهادی و شبانه روی کمر همت را بسته باشند.
وی حوزه های بهره برداری و در آمد مشترکین را حساس ترین حوزه های آب و فاضلاب عنوان کرد و گفت: باز کردن گره های کور در این دو بخش نیازمند تلاش مضاعف و برنامه ریزی دقیق و مهندسی است و همه پرسنل باید در این زمینه همراهی داشته باشند.
در ادامه این مراسم طی احکامی طهمورث گودرزی به عنوان معاونت نظارت بر بهره‌برداری، غلامحسین گشتاسب به عنوان معاون خدمات مشترکین و درآمد، مصطفی مصطفی پور به عنوان رئیس اداره آب و فاضلاب شهری مادوان و محمدزمان پاراد به عنوان مدیر ایمنی و بهداشت شرکت آبفای استان منصوب شدند.

انتهای پیام/د