پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 دو پروژه برق‌رسانی پست و خط ۶۶ کیلو ولت تنگ ارم در منطقه دشتستان بوشهر همزمان با هفته دولت به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای فارس، پروژه‌های برق‌رسانی خط و پست ۶۶ کیلوولت، با اعتبار ۱۸ ميليارد و ۴۰۰ ميليون تومان، با حضور استاندار بوشهر، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس و مقامات محلی استان بوشهر افتتاح شدند.

استاندار بوشهر در این آیین با تبریک و بزرگداشت هفته دولت گفت: دولتمردان ایران اسلامی تمام امکانات خود را برای خدمت به مردم به کار گرفته اند و در این راه از هيچ کوششي دريغ نمي ورزند.

عبدالکریم گراوند از تمامی دست اندر کاران صنعت برق که در اجرای این دو پروژه مزبور تلاش کرده اند قدر دانی کرد و افزود: در راستای توسعه زیر ساخت های برق رسانی تلاشهاي گسترده اي صورت گرفته و طرحهاي مهمي نيز در دست اجرا است.

استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت پروژه های برق رسانی، خاطرنشان کرد: مردم مهمترین سرمایه نظام هستند و این خدمت رسانی می تواند رضايت مندي مردم را فراهم آورد.

** بهره‌برداری از ۱۳ پروژه برق‌رساني در بوشهر  با اعتبار ۳۹ ميليارد تومان

در ادامه مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس نیز با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان دولت گفت: علي رغم محدوديت هاي مالي و تحريم هاي ظالمانه موفق شديم تعداد ۱۳ پروژه مهم برق رساني در استان بوشهر را با صرف هزينه ۳۹ ميليارد تومان به بهره برداري برسانيم و خداي متعال را بخاطر انجام رسالت خدمت گذاري شاکر هستيم .

عبدالعزیز کریمی افزود: در منطقه دشتستان دو پروژه مهم پست و خط ۶۶ کیلوولت تنگ ارم را با صرف هزینه ۱۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان احداث کردیم که موجب شکوفايي و رونق اقتصادي در منطقه مي شود.

کریمی با تقدیر از حمایت مسؤولین استان بوشهر در اجرای پروژه های صنعت برق و جذب اعتبارات مربوطه، افزود: شرکت برق منطقه ای فارس در راستاي تامين برق مردم شريف استان‌هاي فارس و بوشهر توانسته است در دولت هاي يازدهم و دوازدهم ۲۲۰ پروژه مهم برق رساني با صرف هزينه ۶۹۵ ميليارد و ۶۳۸ ميليون تومان، برگ زرين ديگري را به کارنامه خدمت رساني خود بيافزايد و شرايط جديدي در رفاه حال هم استاني ها فراهم نمايد.

مدیر عامل برق فارس در پایان سخنان خود، از مردم شریف نیز تقاضا کرد که صنعت برق کشور را با استفاده صحیح از نعمت برق یاری کنند.

انتهای پیام/ سحر محمدزاده