پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حکمی صندلی مدیرکلی امور شهری را به حسین کاظمی داد، و هجیر افشون را به جای کاظمی در دفتر فنی استانداری منصوب کرد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، آنگونه که از قبل مطرح بود، مدیرکل دفتر فنی تغییر کرد اما آنگونه که از امید پاک‌نژادی برای این سمت نام می‌بردند، نشد و هجیر افشون مسئولیت مهم دفتر فنی را عهده‌دار شد.

افشون از جوانان باتجربه حوزه عمرانی است که سال‌ها در این معاونت تجربه کسب کرده است و اینک انتظار می‌رود که شور و جوانی او بیش از حسین کاظمی که همواره با شهامت و صراحت بیشتری به برخی مدیران و برخی رویکردهای غلط مدیریتی از جمله زد و بندها، واگذاری‌های زمین و تغییر کاربری‌ها ورود می‌کرد، به کمک او بیاید و مسائل فنی این استان در حوزه ساخت و سازها، بدون تعاملات معمول و چشم‌پوشی‌ها تحت‌الشعاع قرار نگیرد.

از طرفی امید پاک‌نژادی از نیروهای فنی و مورد اعتماد استاندار است که گفته می‌شود در یکی از مسئولیت‌های فنی و عمرانی این استان از ظرفیت او استفاده خواهد شد.

عبدالکریم عزیزی نیز بعد از یک دوره طولانی در مدیرکلی شهری استانداری از این مسئولیت رفت تا کاظمی بتواند تنوع و پویایی بیشتری را به این واحد بدهد.

از آن سو آیا حسین کاظمی می‌تواند در مسئولیت جدید نیز فرد موثری باشد و به ویژه شوراها و شهرداری‌ها را از روزمرگی‌ها و عدم تحرک و نشاط فعلی، خارج کند؟

آیا حوزه معاونت عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با مدیریت فرد امین استاندار، می‌تواند با این تغییرات بیش از گذشته انتظار مردم را برآورده کند؟

انتهای پیام/بنام-ک