پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با حضور معاون داوطلبان جمعیت هلال‌احمراستان، بخشدار چاروسا و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، بیست وششمین کاروان سلامت در روستای ۴۵ خانواری سردره چاروسا برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب، رئیس جمعیت هلال احمر کهگیلویه اظهار داشت: در این کاروان علاوه بر ویزیت و داروی رایگان، بسته های غذایی نیز توزیع شد.

وی افزود: همچنین در راستای طرح ارمغان مهر، نوشت افزار و لوازم التحریر به تمامی دانش آموزان این روستا اهداشد.

این مسئول ارزش خدمات انجام شده در این کاروان را ۷۵ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: تا پایان سال جاری ۱۴ کاروان دیگردر روستاهای کمتر برخوردار اجرا خواهدشد.

سید عادل رهبریان بیان کرد: امیدواریم با اجرای این کاروان ها بخشی از مشکلات مردم را برطرف نماییم.

رهبریان به پاس حمایت و تشویق های مستمر دکتر نیکبخت فرماندار کهگیلویه در اجرای این کاروان ها، همکاری کورش داوری مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه و حمایت های همیشگی جهان بین مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان قدردانی نمود.

در ادامه حجت الاسلام سید جواد غفاریان در جمع صمیمی مردم این روستا اظهار داشت: گره گشایی از کار مومن اجر و پاداش فراوانی دارد و مطابق فرموده پیامبر (ص) ثواب آن صدها بار از طواف خانه خدا بیشتر است.

وی گفت: جمعیت هلال احمر کهگیلویه تاکنون در ۲۵ روستای محروم خدمات ارزنده ای انجام داده است که این اقدامات ارزشمند، بازتاب زیادی در سطح کشور داشته است و با بررسی مشکلات مردم دز مناطق محروم شاهد سیل کمک های مسئولان و خیرین هستیم.

مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ابراز داشت: در کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر علاوه بر ویزیت و توزیع داروی رایگان، مشکلات روستاها با کمک خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز بیان میشود.

بخشدار چاروسا نیز اجرای کاروان های سلامت جمعیت هلال احمر کهگیلویه در روستاهای این بخش را کاری جهادی دانست و ازسیدعادل رهبریان قدردانی کرد.

علی محمودی به رضایتمندی مردم از اجرای این کاروان ها اشاره کرد و افزود: مردم علاوه بر دریافت بسته های غذایی از خدمات بهداشتی و درمانی بهره مند می شوند.

محمودی بیان کرد: امیدواریم این کاروان ها در دیگر روستاهای این بخش نیز اجرا شود.