پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

انتقاد امام جمعه شهرک‌های غرب شیراز از ناهنجاری‌های اجتماعی؛ شیوه برخورد با جوانان تعقلی باشد امام جمعه شمال شهرک‌های غرب شیراز انتقاد امام جمعه شهرک‌های غرب شیراز از ناهنجاری‌های اجتماعی، گفت: جوانان بسیاری به داشتن سگ علاقه‌مند شدند و با آنها در معابر آزادانه قدم می‌زنند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه محمد رسول‌الله (ص)، حجت‌الاسلام محمدحسن مرادی صبح امروز در برنامه عزاداری سپاه ناحیه محمد رسول‌الله (ص) اظهار داشت: پیام امام حسین(ع) در کربلا احیای امر به معروف بود و باید این امر به معروف را در همه جامعه اجرا کرد نباید اجازه داد که از محرم استفاده ابزاری شود.

وی گفت: پیام امام حسین (ع) به بشریت ایستادگی، احساس مسئولیت و احیای معروفات است و باید از فرصت عاشورایی برنامه‌های محرم استفاده کرد و سبک زندگی را در جامعه تغییر داد و به زندگی دینی نزدیک کرد.

حجت‌الاسلام مرادی تصریح کرد: یزیدیان امروز ایادی و سرمداران استکبار هستند و همان نقشه‌های دشمنان امام حسین (ع) را پیاده می‌کنند باید در این ایام از ظرفیت عاشورایی برای خودسازی، بصیرت‌افزایی و امر به معروف استفاده کرد.

امام جمعه شهرک‌های غرب شیراز با ابراز تاسف از صحنه‌های زننده در برخی از نقاط شیراز افزود: جوانان بسیاری به داشتن سگ علاقه‌مند شدند و با آنها در معابر آزادانه قدم می‌زنند و حتی من صحنه‌ای دیدم که جوانی مشغول لاک زدن انگشتان یک سگ بود، در پارک کوهستان شمال شیراز چه خبر است؟

وی با تاکید بر احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی و گسترش فضای مجازی باید با جوان امروز با منطق و استدلال سخن گفت، در تربیت نسل جوان باید رویکرد تعقلی داشت نه شیوه تحکمی.

انتهای پیام/ سجاد بنام