پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با انتصاب عطا باقرزاده به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، آهنگ تغییرات مدیریتی در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به صدا درآمد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، الیاس تاج‌الدینی در حکمی عطا باقرزاده را جایگزین علیرضا رستگار در معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد کرد.

در این آیین، علیرضا رستگار با دفاع از عملکرد خود در این معاونت، گفت که امورات این سازمان نظم گرفتند و در هر بخشی که دست بگذاریم شاهد حرکت رو به جلو و اقدامات مؤثری بودیم.

معاون سابق توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد که از اسب افتادن مهم نیست مهم این است که از اصل نیفتیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایام بازنشستگی خود یادآور شد: که در هر مسئولیتی بودم تمام تلاشم را کردم که به بهترین نحو به وظایفم عمل کنم.

معارفه معاون توسعه جهاد

عطا باقرزاده، معاون جدید توسعه مدیریت و منابع انسانی با بیان اینکه بدون شک بسیاری از همکاران از من برای این مسئلیت شایسته‌تر بودند، گفت: تمام تلاشم را خوام کرد که به اعتماد آقای تاج‌الدینی پاسخ مناسبی دهم.

وی افزود: با آقای رستگار دوست هستم و از تجربیات او در این مسئولیت که حوزه کاری گسترده‌ای هم دارد، بهره خواهم گرفت.

باقرزاده با بیان اینکه به خوبی دغدغه‌های رئیس سازمان را می‌شناسم، ادامه داد: نکات کلیدی در حکم مسئولیت آمده و به گونه‌ای عمل خواهم کرد که در پایان کارنامه قابل قبولی داشته باشیم.

باقرزاده، تصریح کرد: هدفی جز تولید در جهاد کشاورزی نیست و معاونت توسعه پیشتیبان واحد اجرایی در این بخش خواهد بود.

وی با اشاره به سوابق کاری‌اش در اجرا و همچنین حوزه‌های ستادی، تأکید کرد: همه ظرفیت‌ها را به کار می‌گیرم تا بخش کشاورزی در راستای اهداف سازمانی و سیاست‌های رئیس این سازمان، قدمی رو به جلو بردارد.

به گزارش ریواس جنوب، حجت‌الاسلام حبیب‌الله زمانی نیز در این آیین تأکید کرد: اگر نیات ما در مسئولیت‌ها الهی و برای مردم باشد بدون شک موفق خواهیم بود اما اگر چیزی غیر از این باشد آنگونه که فکرش را نمی‌کنیم، آسیب خواهیم دید.

مسئول سابق دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه جهاد کشاورزی افزود: نگاه‌های باندی و گرمسیری سردسیری آفتی است که امیدوارم در بخش تخصصی کشاورزی نباشند و تا می‌توانیم از این تفکرات مسموم، برای خدمت بهتر به مردم دور شویم.

انتهای پیام/ک-ب