پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ریواس جنوب/ احمدی

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین《ع》

اینجانب متنی تحتِ عنوان”پاسخ مبشری به مصاحبه دکتر هدایت خواه در خصوص سفر احمدی‌نژاد به بهمئی” و واکنش دلسوزان را در برخی سایت‌هایِ استانی،مطالعه نمودم.

از آنجایی که آقای مبشری منتسب به خانواده شهدا می‌باشد،حقیر به عنوان یک فرزند شهید،لازم دیدم به منظورِ روشنگری و رفع برخی شبهات مطرح شده،تحلیلی را با استفاده از مطالبِ ایشان به محضرِ ملت و همه‌یِ دلسوزان ارائه نمایم:

آقایِ مبشری! خطاب که دکتر هدایت‌خواه نوشته‌ای که “این چه اندیشه‌یِ ولایتمداری است که ولی زنده است و ما باید جایِ او حکم دهیم! تصمیم بگیریم!”.

پاسخ:کاش قبل از دعوت احمدی‌نژاد،مروری بر کلیپ‌هایِ منتشر شده ایشان میداشتی و آنجایی که در ملاء عام و در فضایِ مجازی خطاب به رئیس محترمِ قوه‌یِ قضائیه‌یِ منصوب ولی فقیه و رهبرِ معظم انقلاب، میگفت “تا دیر نشده،استعفا دهید و بیش از این به ملت و رهبری ظلم و خیانت نکنید”که خیلی هم توسط معاندین و غافلین در فضایِ مجازی دست به دست شد! این موضوع یادتان می‌آمد و این واکنش را به جایِ هدایت‌خواه نسبت به ایشان میداشتید که چرا جایِ ولی حکم میدهی و تصمیم میگیری!؟

آقایِ مسئولِ هیئت امنای مسجد! نوشته‌ای:
“مگر برای ولی فقیه سخت است که حکم نمایندگی(منظور عضویت)آقایِ احمدی‌نژاد را لغو کند!؟”

پاسخ:این سوال را باید از احمدی‌نژاد می‌پرسیدی که مگر برایِ ولی فقیه سخت است که همانگونه که حکمِ رئیس سازمانِ صدا و سیما را بعد از یک سال مسئولیت لغو نمود،در صورتِ صلاحدید،حکمِ رئیس قوه قضائیه را لغو نماید!؟
پس این احمدی‌نژاد است که با وجودِ پشتوانه‌یِ رای ۲۵ میلیونی و حمایتِ رهبری، مغرورانه مقابلِ حکم انتصاب آیت‌الله آملی لاریجانی ایستاده و وانمود میکند که رهبری نمیتواند حکم ایشان را لغو کند و گویا ایشان مامور به لغو حکمِ رهبری میباشد!!!

برادر شهیدان معظم جشان‌زاده!
خطاب به هدایت‌خواه نوشته‌ای:”ولله جایِ رهبری تصمیم گرفتن عین انحراف است! و بالاتر از انحراف است!”

پاسخ:بر اساسِ این گفته‌ی شما و قسمِ جلاله‌ای که یاد کردی و موضع‌گیری‌هایِ دشمن شاد کنِ احمدی‌نژاد در سال‌هایِ اخیر و ورود به انتخاباتِ ریاستِ جمهوری با وجودِ منعِ مستقیم رهبری ،جواب خود را گرفته‌ای و ما هم قبول داریم و واضح و مبرهن است که چون ایشان که به جای رهبری تصمیم میگیرد،پس در مسیرِ انحراف و بالاتر از انحراف قرار دارد! بنابراین هدایت‌خواه حقّ دارد که ایشان را منحرف و مرده‌یِ سیاسی بنامد و شما چرا برآشفته‌ای؟!

حال جواب بده که با این تفاسیر چرا ایشان که به تعبیرِ خودت منحرف شده را دعوت نموده‌ای!؟یا بعد از مصاحبه‌یِ هدایت‌خواه،به موضوع مهم ولایت‌فقیه و لزوم تبعیت از ایشان آن هم فقط توسط هدایت‌خواه فکر کرده‌ای؟!
شاید در زمان دعوت از ایشان،یادِ روزهایِ…. مسئولیت و فرمانداری در دورانِ ایشان بودی! و حالا که واکنش دوستان و هم‌فکران را مشاهده کردی دنبالِ احادیث و روایات و اسنادِ تاریخی برایِ محکوم نمودنِ آنها و در اصل سرپوش گذاشتن به این خطای استراتژیک میگردی که با مبنا قرار دادنِ این جملاتِ منطقی و صحیح،که در اصل سوالِ جریانِ انقلابی از احمدی‌نژاد می‌باشد،به گونه‌ای آسمان به ریسمان بافتی و زمین و زمان را به هم دوختی که گویا نقدِ احمدی‌نژاد در خصوصِ همین سوالاتِ شما،معادلِ فراموشیِ خدا و پیامبر《ص》 و امام زمان《عج》 و ولی‌فقیه می‌باشد!!
کاش اوّل این سوالات را حداقل در ذهنِ خودت از احمدی‌نژاد می‌پرسیدی!
و الّا احمدی‌نژاد که پاسخگویِ رهبری نیست، شما را…!

حال که احمدی‌نژاد از خطوط قرمز نظام عبور و تحت عنوانِ رئیس‌جمهور سابقِ جمهوری اسلامی و عضو مجمعِ تشخیص و با دعوت مسجدِ شهیدان،واردِ شهرِ شهید پرور لیکک و مورد استقبال قرار میگیرد،چرا باید نمک به حرامی نموده و برخلافِ بیاناتِ صریح رهبرِ انقلاب، با سیاه‌نماییِ شرایطِ کنونیِ کشور و بازی در نقشه‌یِ دشمن و دفاعِ به ناحقّ از متهمان در اختیارِ قوه قضائیه‌یِ منصوبِ رهبری و مقایسه‌یِ این متهمان با مبارزین و شهدای قبل از انقلاب و شبیه‌سازی نظامِ جمهوریِ اسلامی با رژیمِ سفاک پهلوی ، به همه‌یِ داشته‌های نظام بتازد و چهره‌یِ مردمِ لیکک و امثالِ برادرِ دو شهید دعوت کننده‌یِ ایشان برافروخته و عبوس نگردد!!؟
ولی در کمال تعجب،اینگونه به برخی از ذخایرِ فرهنگی،علمی،سیاسی و معنویِ استان حمله‌ور می شوید و سوالاتی که احمدی‌نژاد باید پاسخگو باشد را از هدایت‌خواه می پرسید!
این امثالِ ما هستیم که باید به احمدی‌نژاد و امثالِ شما که دعوت کننده بودید، هشدار داده و بگوییم: این تذهبون؟؟؟

در پایان از طرفِ مردم!نوشتی که از بس مغالطه و سفسطه دیده‌اند و شنیده‌اند،از تفکری که همه چیز را یک جانبه تفسیر میکند خسته شده‌اند!!
حال بین خودت و خدایت! آیا با این توضیحات،شما مشمولِ همان مسئول و تفکر دارای تفسیر یک جانبه نمی‌باشید؟!که سوالات و ایرادات وارده به احمدی نژاد مورد حمایت خود را از هدایت‌خواه می‌پرسید و توقع دارید مردم و بنده‌ی نوعی به عنوان فرزند‌شهید،این مغلطه و سفسطه شما را بپذیریم؟!ضمن اینکه ما جریان رقیبی داریم که از این‌گونه تحلیلها و نوشتارها و تخریب‌ها،به نفع خود و علیه نظام بهره‌برداری خواهند نمود.پس مراقب باشیم و بدانیم که قطعا حمایت سیاسی چندین ساله‌ی ما از هدایت‌خواه،کورکورانه نبوده، و حتما ایشان قبل از هرگونه اظهار نظری زوایا و ابعاد آن را در نظر خواهند گرفت و همچنان به او اعتماد داشته باشیم، البته تا زمانی که از اصول انقلاب و ولایت فقیه منحرف نگردد!!

لذا انتظار می‌رود که همچون احمدی‌نژاد لج‌بازی نکنید و اگر متوجه برداشت اشتباه از مصاحبه‌ی هدایت‌خواه و دعوت از احمدی‌نژاد و نوشتار خود و حمله به بزرگان این جریان فکری شده‌اید،به منظور ایجاد انسجام و وحدت بیشتر در چهلمین سال پیروزی انقلاب که بدخواهان، امیدهایی برای خود تداعی نموده‌اند،جبران نموده و همچنان در مسیر انقلاب باهم باشیم و بمانیم ان‌شاءالله تا ظهور حضرت حجت(عج).
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار
علی احمدی
فرزند شهید