پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سید احمدرضا دستغیب- رئیس شورای اسلامی شهر شیراز

 رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، خواستار جایگزینی مدیران پیر و سالخورده در استان فارس و شهر شیراز، با جوانان تحصیل‌کرده و خلاق شد.

به گزارش ریواس جنوب، احمدرضا دستغیب در پنجاه و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز که با یک نطق و هشت دستور آغاز شد، اظهار داشت: من از وضعیت هرم سنی بالای مدیران استان و شهر شیراز گلایه‌مندم.

وی با بیان اینکه شیراز با مدیران پیر و سالخورده نمی‌تواند به اهداف و جایگاه شایسته‌ی خود برسد، افزود: در سطح استان هم متأسفانه میانگین سنی مدیران و مقامات ارشد بسیار بالاست و این موضوع ازجمله موانع توسعه استان است.

دستغیب تصریح کرد: لازم است استاندار فارس پیش از اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، زمینه را برای بازگشت جوانان به عرصه‌ی مدیریت استان فراهم کند.

رییس شورای شهر شیراز در پایان تأکید کرد: با شناختی که از جوانان استان و شهر شیراز دارم، یقین دارم که می‌توانند زمینه‌ساز توسعه‌ی همه‌جانبه در شهر و استان باشند.

به گزارش ریواس جنوب، این درخواست رئیس شورای شهر شیراز از استاندار فارس در حالی است که «اسماعیل تبادار» خود جزو بازنشستگان است و کمتر از دو ماه دیگر باید از مقام خود در رأس استان فارس کناره‌گیری کند.

انتهای پیام/ سجاد بنام