پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده مردم شیراز در مجلس با تکذیب برخی ادعاها در موضوع انتصاب مدیرکل بیمه سلامت استان فارس، تأکید کرد که با پیگیری نمایندگان مجلس این انتصاب مشکل قانونی نداشته است.

مسعود رضایی- نماینده شیراز در مجلس

 به گزارش ریواس جنوب، مسعود رضایی با اشاره به مصاحبه اخیر یک خبرگزاری به نقل از وی، تصریح کرد: چند هفته است که بنده با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نداشته‌ام و انتشار یک مطلب خلاف واقع دور از اخلاق و اصول حرفه‌ای است.

وی افزود: پیش‌تر از طرف برخی جریان‌ها و دستگاه‌های پایین‌دست برخی ابهامات در خصوص انتصاب دکتر صابر فرخی در اداره‌کل بیمه سلامت استان فارس مطرح شده بود که با توجه به تحقیقات انجام شده مشخص شد انتصاب وی هیچ‌گونه مشکل قانونی نداشته و موضوع مطرح شده در این رابطه صحت ندارد.

رضایی در ادامه با اشاره به وضعیت حساس فعلی کشور و استان، تأکید کرد: هیچ شخص یا جریانی نباید گمان کند که اگر شکستی در این مقطع زمانی به وجود بیاید متوجه دولت یا عده‌ی خاصی است بلکه اگر شکستی حاصل شود قطعاً دامن همه‌ی جامعه و کشور ما را خواهد گرفت.

نماینده مردم شیراز در مجلس با گلایه از برخی حاشیه‌سازی‌های بی‌مورد، خاطرنشان کرد: من معتقدم با توجه به جنگ اقتصادی فعلی که در سراسر کشور وجود دارد، لازم است همه ما دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم از این مبارزه‌ی سخت به سلامت و سربلندی، بیرون بیاییم.

انتهای پیام/ سجاد بنام