پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نیروی انتظامی بخش دیشموک در هفته نیروی انتظامی روزهای پرکاری را پشت سر می گذراند.

به گزارش ریواس جنوب، برپایی ایستگاه صلواتی به همت نیروی انتظامی و به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در نماز جمعه دیشموک، حضور منظم و هماهنگ نیروی انتظامی در نماز جمعه، دیدار بخشدار و مسولان با فرمانده انتظامی بخش دیشموک ، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با ورزشکاران و بررسی راهکارهای تامین امنیت مسابقات ورزشی و سخنرانی فرماندهی انتظامی بخش دیشموک قبل از خطبه های نماز جمعه از مهمترین برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در دیشموک بوده است.
‍ ‍
ستواندوم بیژن تندپور فرمانده انتظامی بخش دیشموک پیش از سخنران خطبه های نماز جمعه به ایراد سخن پرداخت و اظهار کرد:در بحث جرایم، کاهش داشتیم.
وی با اشاره به کشفیات مواد مخدر در منطقه گفت: در این راستا اقدامات خوبی انجام دادیم.

تندپور به وضعیت امنیتی منطقه اشاره و متذکر شد: ما دلسوز شما مردم هستیم.

ستواندوم بیژن تندپور با انتقاد از سپردن وسیله نقلیه به دست بچه ها، خطاب به والدین،گفت: موتورسیکلت به هیچ وجه به دست بچه ها ندهید.

وی ضمن تقدیر از قشر فرهنگی دیشموک از فرهنگیان خواست تا با نیروی انتظامی جهت فرهنگسازی بیشتر در جهت ارشاد دانش اموزان و جامعه، همکاری بیشتری داشته باشند.

تندپور با اشاره و تاکید بر شعار “ما می توانیم” گفت:مشکلات راه های ارتباطی وجود دارد که امید است مسوولان به این امر توجه کنند.

فرمانده انتظامی بخش دیشموک به معضلات اجتماعی و مسایل با ارزش خانوادگی گریزی زد و گفت: احترام به پدر و مادر واجب است که فرزندان باید قدر والدین را بدانند.
تندپور مسایل موجود پیرامون معضلات اجتماعی را تاسف بار دانست و اذعان کرد: والدین خیرخواه هستند وفرزندان به اوامر دلسوزانه پدر و مادر باید گوش کنند.
فرمانده انتظامی بخش دیشموک به فضای مجازی هم اشاره کردو گفت: خواهش داریم مواظب این فضای خطرناک باشید و گرفتار نشوید.

تندپور به بیانات رهبری درمورد فضای مجازی اشاره و یاداور شد: رهبری فضای مجازی و رسانه را به بمب شیمیایی تشبیه کرد و میطلبد در این مسیر از فضای مجازی درست استفاده شود.

تندپور گفت:احترام به خانواده های معظم شهدا را همیشه داشته و قدر انها را می دانیم.

وی، حل معارضات اجتماعی را از دغدغه های نیروی انتظامی و مسوولان دانست و گفت: دقت کنید اقدامی نشود که پول بابت جریمه ای پرداخت شود که این یعنی ظلم به خود و خانواده، می کنید.

فرمانده انتظامی بخش دیشموک تصریح کرد: تیراندازی در مجامع عمومی درست نیست و مردم رعایت کنند، در غیر اینصورت برخورد قانونی می کنیم.

تندپور تشریح کرد: مردم به تذکرات پیرامون تیراندازی غیرقانونی، توجه کنند.

وی از مردم، مسوولان، اصحاب رسانه و بسیج پیرامون امنیت مطلوب تقدیر کرد و گفت: تدابیرفرمانده محترم انتظامی شهرستان کهگیلویه جناب سرهنگ دیماز، راهگشای مشکلات بوده‌ است.